Projekt CITY LIVE z Tančícího domu pokračuje koncertem kapely Mandrage

Kapela Mandrage vydává v těchto dnech novou desku jménem Po půlnoci. Její příchod oslaví mimo jiné unikátním koncertem v rámci prestižního projektu rozhlasové sítě Hitrádií s názvem City Live.

city-live-mandrage

Mandrage nabídnou speciální akustický set

Do komorního prostředí pražského Tančícího domu dorazí Mandrage ve středu 24. ledna. V unikátních prostorách zde nabídnou speciální akustický set. Mimořádný koncert přenesou Hitrádia v projektu City Live živě statisícům svých posluchačů po celé republice.

Jsme rádi, že se přidáváme do vybrané společnosti muzikantů, kteří už si v City Live zahráli. Těšíme se moc, je to pro nás něco nového. Určitě zahrajeme starší hity i novinky z nového alba, třeba náš aktuální singl Motýli,“ slíbil jeden z lídrů Mandrage Pepa Bolan.

V českém éteru naprosto ojedinělý pořad Hitrádií City Live tak pokračuje v mimořádné nabídce. Před Vánoci v něm pro Hitrádia vystoupila Ewa Farna. V listopadu tady přivítala na světě svou novou desku kapela Slza a na jaře v Tančícím domě zahráli posluchačů v jednom z posledních společných vystoupení v původní sestravě kluci z kapely Chinaski. Již dříve se v City Live předvedli například Kryštof, No Name, Xindl X, Bára Poláková, Support Lesbiens nebo Michal Hrůza.

Také aktuální CITY LIVE nabídne speciální set plný netradičních aranží, který proloží rozhovor moderátora Vojty Eflera se členy kapely. „Vše se bude točit kolem nové desky a samozřejmě i života téhle energické partičky,“ potvrdila programová ředitelka sítě Hitrádií Markéta Rachmanová.

City Live na Hitrádiu s kapelou Mandrage se koná už ve středu 24. ledna od 15 hodin. Slyšet jej můžete v přímém přenosu pouze na vlnách rozhlasových stanic sítě Hitrádií.

VIDEA z předchozích koncertů City Live na Hitrádiu

Ewa Farna – Vánoce na míru

Slza – Celibát

Chinaski – Není nám do pláče

Kryštof – Tak pojď hledat břeh

Xindl X – Popelka

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .