Cartoon Network představuje listopadové programové novinky

Dětská značka Cartoon Network si po spuštění české verze hledá své místo u diváků v ČR a na Slovensku. Nyní představuje programové novinky, které nabízí v průběhu listopadu.

Cartoon Network v listopadu uvádí nový pořad K.O. OK! Prostě koukej a druhou řadu seriálu Ben 10. Koláž: RadioTV.cz

Cartoon Network v listopadu uvádí nový pořad K.O. OK! Prostě koukej a druhou řadu seriálu Ben 10. Koláž: RadioTV.cz

Nové díly mohou diváci sledovat každý všední den

Příznivci animovaných seriálů začínají sledovat nový pořad K.O. OK! Prostě koukej, který vypráví o nováčkovi mezi zaměstnanci nákupního centra pro superhrdiny. Nechybí ani Ben 10, který se se svými přeměnami dočká zcela nových dobrodružství v premiérové 2. sérii.

K.O. OK! Prostě koukej je novinkou v pořadech oblíbené dětské stanice. Jejím tvůrcem je Ian Jones-Quartey, který se podílel i na oblíbených sériích Čas na dobrodružství nebo Steven Universe. V dobrodružstvích z nákupního centra pro superhrdiny nebude nouze o zábavu ani o poznání. Premiérové díly se vysílají každý všední den.

Když desetiletý Ben Tennyson objeví tajemné hodinky, získá schopnost převtělit se do deseti různých mimozemšťanů. Každý z nich má jedinečné schopnosti a každý se hodí do jiné situace. Někdy pomůže supersilný odolný Čtyřhnát, jindy Horkohlav, pán všeho, co pálí.

V nové sérii pořadu Ben 10 mohou diváci sledovat nejnovější dobrodružství, které zažívá se svou sestřenicí Gwen a dědečkem Maxem při cestování Plechovkou, rodinným obytným vozem. Premiérové díly vysílá Cartoon Network rovněž každý všední den.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: