Britské reklamy a teleshopping mizí z hudebních kanálů MTV

mtv-kolaze-651

Na českém a slovenském trhu zahájily vysílání mezinárodní verze programů MTV Dance, MTV Hits a MTV Rocks. Nahradily původní britské verze, které se vysílaly napříč Evropou. Tyto programy nyní působí pod českou licencí.

Britské mutace všech tří stanic i nadále pokračují, ale pouze na ostrovech. Informuje o tom web Parabola.cz, který si všímá, že díky zavedení mezinárodních verzí kanálů MTV Dance/Hits/Rocks zmizí z evropskéhu trhu původní britské reklamy. Nejvýraznější je absence tříhodinového teleshoppingového bloku od 4. do 7. hodiny ranní na všech třech programech. Místo reklam jsou v programu videoklipy.

Mezinárodní mutace MTV Hits International, MTV Dance International a MTV Rocks International jsou od počátku dostupné abonentům satelitních platforem Skylink a freeSAT. Nové mutace nahradily původní britské verze. Divák pro jejich naladění nemusí provádět žádné úkony.

Všechny tři programy nyní vysílají na základě české licence, kterou společnosti MTV Networks, s.r.o., udělila Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: