Boj o pevnost Boyard začíná, podívejte se na první fotografie

První díl pevnosti Boyard s českou účastí se na Primě objeví v sobotu 3. září. Původně francouzská soutěž už byla realizována ve 35 zemích světa. Česká verze soutěže ale bude mít absolutní premiéru.

Pevnost Boyard, foto: FTV Prima

Pevnost Boyard, foto: FTV Prima

Souboj o klíče, indicie a peníze pro charitu

Vždy pětičlenný tým známých českých osobností bude plnit nejrůznější úkoly s cílem uhodnout heslo k otevření trezoru. Nechybí samozřejmě otec Fura, Paklíč nebo tygří žena.

Soutěží provází Libor Bouček, v roli otce Fura se představí Jan Rosák. Diváci se mohou těšit na celou plejádu známých tváří, jako například na Vojtu Kotka, Jakuba Prachaře, Leonu Machálkovou, Kateřinu Neumannovou, Vandu Hybnerovou, Jakuba Koháka, Taťánu Kuchařovou, Ondřeje Brzobohatého, Kristýnu Leichtovou, Moniku Leovou, Jana Čenského nebo Petra Vacka.

Je to pro nás samozřejmě radost, že právě naše televize divákům tuto dnes již kultovní soutěž přináší vůbec poprvé v českém obsazení, a to hned v obsazení doslova hvězdném. Všichni soutěžící mají nejen můj osobní obdiv, protože skutečně mnohokrát museli překonat sami sebe, ale chtěl bych jim i za celou Primu moc poděkovat. Svojí účastí totiž pomohli dobré věci. Každý tým soutěžil pro jednu konkrétní charitativní organizaci a ve finále se opravdu získaly slušné částky, které právě na projekty různých nadací a fondů půjdou,“ říká Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima.

Soutěž samotná je rozdělena na tři části – souboj o klíče, souboj o indicie a závěrečná část u pokladnice. V úvodu gong oznámí začátek limitovaného času, během kterého je zapotřebí sesbírat dostatečný počet klíčů a pak indicií. Čas je stanoven na 50 minut. Na závěr, pokud tým sesbírá dostatečný počet klíčů, indicií a správně určí klíčové slovo, je pokladnice na omezený čas otevřena k nasbírání peněz.

První díl Prima uvede v nejatraktivnějším vysílacím čase

K dosažení pokladnice tým potřebuje 5 klíčů. Tyto klíče jsou sbírány za úspěšné vyřešení, zdolání výzev v jednotlivých celách pevnosti nebo za úspěšné zodpovězení hádanky od otce Fura ve věži. K otevření pokladnice musí tým určit správně heslo. Klíčové slovo musí tým uhodnout z nasbíraných indicií.

Pokud tým v určeném čase 50 minut sesbírá dostatečný počet klíčů a indicií a shromáždí se před Pokladnicí, moderátor vyzve Felindru, obyvatelku Pevnosti, aby zahnala tygry do klece, otevře se mříž a soutěžící jsou povinni během 3 minut otevřít schránky se získanými indiciemi, uhodnout slovo a rozmístit se na příslušná písmena na podlaze pokladnice. Když je uhádnuté slovo správné, z pokladnice se začnou sypat mince. Soutěžící se snaží přemístit maximální množství mincí do určené nádoby.

První díl soutěže Pevnost Boyard v českém provedení uvede Prima v sobotu 3. 9. ve 20.15.

Pevnost Boyard – česká verze – fotografie

Jan Rosák jako otec Fura, foto: FTV Prima

Jan Rosák jako otec Fura, foto: FTV Prima

Tygr v pevnosti Boyard, foto: FTV Prima

Tygr v pevnosti Boyard, foto: FTV Prima

Pevnost Boyard, foto: FTV Prima

Pevnost Boyard, foto: FTV Prima

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .