Prima představila podzimní schéma, původní seriál Mordparta nebo českou verzi Pevnosti Boyard

Televize Prima jako první z tuzemských plnoformátových televizí představila své podzimní vysílací schéma. Mezi klíčové novinky patří osmidílný původní seriál Mordparta, cyklus mikrokomedií Jetelín a česká verze proslulé adrenalinové soutěže Pevnost Boyard.

Hvězdy seriálu Mordparta. Zleva Jiří Bábek, Vojtěch Kotek, Markéta Plánková a Pavel Batěk. Foto: FTV Prima

Hvězdy seriálu Mordparta. Zleva Jiří Bábek, Vojtěch Kotek, Markéta Plánková a Pavel Batěk. Foto: FTV Prima

Mordpartu povede v hlavní roli Jiří Bartoška

Na podzim chceme navázat na naše jarní úspěchy, a navíc divákům přinášíme celou řadu atraktivních novinek. Kromě seriálů Mordparta a Jetelín je to jednoznačně adrenalinová soutěž Pevnost Boyard, vůbec poprvé s českými účastníky, a tak věříme, že účast známých osobností ji pro diváky udělá ještě atraktivnější. Vrátí se i Ohnivý kuře, Přístav, chybět nebude ani Ano, šéfe!,“ řekl na tiskové konferenci generální ředitele skupiny Prima Marek Singer.

Hlavním programovým tahákem je seriál Mordparta. Ten bude mít osm epizod. V hlavní roli se představí Jiří Bartoška, Markéta Plánková, Pavel Batěk, Jiří Bábek a Vojta Kotek. Druhou seriálovou novinkou je cyklus mikrokomedií Jetelín. Ten Prima avizovala už v průběhu jara, kdy se začalo natáčení. Děj se odehrává v obci Jetelín, nacházející se pár kilometrů za Prahou.

Pevnost Boyard přichází se zpožděním dvou desetiletí

A pak tu máme světově proslulou soutěž Pevnost Boyard. Zmíněná soutěž se v české verzi objeví vůbec poprvé. Je překvapivé, že po ní Prima sahá až v roce 2016. Tato soutěž dosahovala vrchol své popularity v první polovině 90. let, kdy se na obrazovce objevovaly původní francouzské díly lokalizované do češtiny. Na oblíbenost pořadu u slovenských diváků navázala v roce 1998 televize Markíza, která uvedla jednu sérii přímo se slovenskými protagonisty. Čeští soutěžící přicházejí na řadu o necelých 20 let později.

Fotografie z připravovaného seriálu TV Prima Jetelín. Foto: FTV Prima

Fotografie z připravovaného seriálu TV Prima Jetelín. Foto: FTV Prima

Jan Rosák jako otec Fura. Získá si Pevnost Boyard diváky?

V roli moderátora se představí Libor Bouček, otce Fura ztvární Jan Rosák. Mezi soutěžícími se objevi Jakub Prachaře i jeho manželka Agáta, dále Kateřina Neumannová, Jakub Kohák, Leona Machálková, Taťána Kuchařová, Ondřej Brzobohatý a další.

Pokračovat bude úspěšný seriál Ohnivý kuře, vrátí se Přístav a nebudou chybět pořady se Zdeňkem Pohlreichem – především nové díly reality show Ano, šéfe. Z dalších pořadů o vaření zmiňuje Prima projekt Teď vaří šéf, Prostřeno nebo Karolína – domácí kuchařka.

Hvězdy seriálu Ohnivý kuře Jakub Prachar, Kristýna Leichtová a Jan Dolanský. Foto: TV Prima

Jakub Prachař (vlevo) se představí nejen v dalších dílech seriálu Ohnivý kuře, ale i v soutěži Pevnost Boyard. Foto: TV Prima

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .