Atraktivní boxerský duel Anthony Joshua vs Carlos Takam odvysílá Nova Sport 1

V sobotu 28. října se měl úřadující mistr světa v těžké váze Anthony Joshua utkat se světovou dvojkou, Bulharem Kubratem Pulevem. Ten se ale v přípravě zranil, a tak jej na poslední chvíli nahradila světová trojka IBF Carlos Takam. Ten se v sobotu 28. října utká s Joshuou o tři mistrovské pásy. Přenos uvede sportovní kanál Nova Sport 1 a videoportál VOYO.

dalkove-ovladani-651

Když 29. dubna poslal Anthony Joshua Vladimíra Klička do provazů, bylo jasné, že boxerská těžká váha má nového krále. Jeho kvality měla v první obhajobě prověřit světová dvojka Kubrat Pulet, ale ten si v tréninku poranil rameno, a tak nebyl schopen k plánovanému duelu nastoupit. Hozenou rukavici pozvedl Kamerunec Carlos Takam, pro kterého to bude největší zápas v kariéře.

Ve hře jsou totiž mistrovské pásy organizací IBF, WBO, WBA a IBO. Carlos Takam má na kontě 35 výher a 3 porážky a ve světových tabulkách IBF mu patří třetí místo. Anthony Joshua o něm dokonce prohlásil, že je možná těžším soupeřem než Kubrat Pulev. Na straně domácího borce jsou ale výborné výkony i nesporný talent.

Galavečer začína v sobotu 28. října od 19:00 hod.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .