Satelitní freeSAT dohání konkurenci. Zařadil programy Prima MAX, Nova 2 i Golf Channel

Vysílací kapacita na satelitu má svá omezení. Satelitní operátoři tak musí zvažovat, které programy zařadí do svých nabídek. Satelitní služba freeSAT nyní přidává do nabídky stanice Nova 2, Nova Gold, Prima MAX a Golf Channel. Předplatitelé této služby mohou tak mohou sledovat další porci filmů, sitcomů i archivní tvorby.

Diváci mohou jednoduše vyměnit kabelovou televizi za satelit. Ilustrační foto Shutterstock.com

Diváci mohou jednoduše vyměnit kabelovou televizi za satelit. Ilustrační foto Shutterstock.com

Od 1. září si všichni předplatitelé balíčku freeSAT Medium mohou užívat programu Golf Channel, který byl nově zařazen do nabídky. Golf Channel se nachází na pozici 78 na dodávaných přijímačích. Zákazníci s vlastním set top boxem by měli přeladit přijímač, pokud se jim tento program v nabídce neobjevil.

Předplatitelé freeSAT, kteří mají balíček Light, se mohou těšit na tři nové programy, které budou od 1. listopadu přidány do jejich nabídky. Filmoví fanoušci jistě ocení přidání programu Prima MAX, který rozšíří nabídku cenově dostupných, ale přesto atraktivních filmových stanic. Program bude k nalezení na pozici 9.

Stanice SMÍCHOV nyní působící pod značkou Nova 2 je v nabídce freeSATu rovněž novinkou. Nova 2 divákům nabízí širokou řadu sitkomů, oblíbených televizních seriálů, animovaných pohádek pro děti, ale také zpravodajství. Program bude dostupný na pozici 20.

Pro ty, kteří mají v oblibě archivní pořady z produkce TV Nova, bude k dispozici ještě program Nova Gold. Ten nově kromě vlastních starších pořadů Novy nabízí i nakoupené pořady. Program bude k naladění na pozici 21.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .