AMC natáčí nový seriál Fear the Walking Dead, v ČR ho nasadí den po americké premiéře

Nový seriál z dílny nejpopulárnější americké kabelové stanice bude vysílán na AMC v průběhu měsíců srpen, září a říjen a diváci se mohou těšit na premiérové díly okamžitě po odvysílání v USA.

Ukázka z připravovaného seriálu Fear the Walking Dead, foto: AMC Networks

Ukázka z připravovaného seriálu Fear the Walking Dead, foto: AMC Networks

Pokračování seriálu Živí mrtví, které se dějově posune do minulosti

AMC dnes oznámila zahájení natáčení jednoho z nejočekávanějších seriálů vlastní produkce pokud jde o letošní rok. Nový titul má název Fear the Walking Dead, v češtině Živí mrtví: Počátek konce. Filmový štáb nyní natáčí ve Vancouveru a později se přesune do Los Angeles.

Doprovodný seriál navazuje na předchozí dílo „The Walking Dead” (Živí mrtví) z produkce AMC. I tentokrát na výrobě participují výkonní producenti Robert Kirkman, Gale Anne Hurdová, Greg Nicotero, David Alpert a hlavní producent Davida Ericksona. Autor pilotního dílu Adam Davidson, který je současně i výkonným koproducentem, režíruje i druhý a třetí díl.

Šest epizod uvidí čeští diváci bezprostředně po odvysílání v USA

První řada seriálu, která je rozložena do šesti hodinových epizod, bude premiérově uvedena na AMC v průběhu měsíců srpen, září a říjen a bude odvysílána v České republice a na Slovensku vždy do 24 hodin po premiéře v USA. Strategie AMC ohledně exkluzivního obsahu vychází právě z toho, že skupina na celém světě uvádí svá původní díla bezprostředně po premiéře v Severní Americe.

Fear the Walking Dead“ nás zavede na počátek celé apokalypsy, tj. dějově před seriál The Walking Dead do doby, kdy nebezpečí číhalo na každém rohu a člověka mohla zabít pouhá nevědomost o tom, co se v rychle měnícím světě kolem něj děje. „V sázce bude tentokrát mnohem víc a děj bude mít mnohem rychlejší spád. Ukážeme lidem veškeré šílenství kolem rozpadu civilizace, které hlavní hrdina Rick Grimes v seriálu The Walking Dead prospal,“ uvedl jeden z producentů Robert Kirkman.

Nové postavy a dějové linie

V seriálu Fear the Walking Dead, který je zasazen do Los Angeles a soustředí se na nové postavy a dějové linie, hraje herečka Kim Dickens postavu Madison, Cliff Curtis v roli Travise, Frank Dillane v roli Nicka a Alycia Debnam-Carey jako Alicia. Obsazení bylo doplněno o Elizabeth Rodriguez roli Lizy a Mercedes Mason v roli Ofelie. Všichni herci mají za sebou několik rolí v rámci významných dramatických projektů.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: