Alkohol za volant nepatří a za mikrofon už vůbec. Své o tom ví i basketbalový komentátor

Pokud byste se včera dívali na přenos basketbalové evropské ligy žen mezi týmy Good Angels Košice a USK Praha, zřejmě by vás překvapil komentátor slovenské RTVS. Uznávaný odborník mluvil tak trochu „pod obraz“.

basketbal-ilust-651

Zápas byl stranou zájmu českých televizí, diváci ladili RTVS

Tento zápas zůstal stranou zájmu volně dostupných českých televizí, a proto si ho řada diváků mohla naladit právě na slovenské Dvojce. Hlavní komentátor Ján Plesník ale komentoval s jasnou indispozicí patrně způsobenou alkoholem. Mimo jiné měl problémy s artikulací, takřka vůbec se nevěnoval hře a nepostřehl ani konec první čtvrtiny, přičemž i nadále servíroval divákům své nesouvislé myšlenky.

Situace byla o to vážnější, že se indispozice projevila u hlavního komentátora, a nikoliv u přísedícího experta, který může být kdykoliv stažen z vysílání, i v průběhu přenosu. Nakonec musel mikrofon opustit i Ján Plesník, kterého po poločase nahradila kolegyně. Na celou věc jako první upozornil portál Omédiách.com novinářky Miroslavy Kernové.

Instituce se za komentátora omluvila, podívejte se na video

Mluvčí RTVS Dominika Šulková se za výkon svého kolegy jménem instituce omluvila. Divákům zůstalo k dispozici alespoň vtipné video.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .