Vydavatel Bauer Media vyhlásil 20. ročník ankety TýTý

tyty_2010V roce 2011 oslaví divácká anketa TýTý kulaté dvacáté výročí. Anketa Týdeníku Televize bude vyhlášena počátkem dubna.

Vydavatelství Bauer Media vyhlásilo 20. ročník divácké ankety TýTý o zrcadlo Kurta Gebauera. Nominační kolo probíhá od 7. února a jeho uzávěrka byla stanovena na 6. března. Zájemci se mohou zapojit buď pomocí SMS ve tvaru TT (mezera) CISLO KATEGORIE (mezera) JMENO / NAZEV PORADU na číslo 906 15 09 (cena 9 Kč), počet je omezen na 30 SMS. Hlasovat lze dále pomocí kuponů v 8 časopisech vydavatelství či přímo na internetu www.tyty.cz, kde najdete kompletní pravidla a podrobnosti. Finálové kolo je naplánováno od 21. března do 1. dubna.

GLOSA Z ARCHIVU: Čeká nás čtveřice přenosů z výročních cen, dočkáme se originálního pojetí?

Finálový večer ankety TýTý se koná 2. dubna v Divadle na Vinohradech a to v přímém přenosu České televize. Soutěžit se bude v devíti tradičních kategoriích, desátá – Objev roku – se liší tím, že každá stanice nominuje jednu osobnost, o vítězi se rozhodne až 2. dubna.

RECENZE: Elsa nebo TýTý

Ankety TýTý se účastní všechny čtyři plnoformátové české televize, tedy ČT, Nova, Prima a TV Barrandov. Televize Nova letos zrušila předávání vlastních cen ANNO, tradiční anketu o nejoblíbenější osobnosti a pořady TV Nova nevysílá vůbec poprvé ve své historii. Před pár lety se k tomuto kroku rozhodla sesterská Markíza, jež vyhlašovala anketu TOM (Televizní osobnost Markízy).

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .