V Noci s Andělem budou vyhlášeny výsledky českého Eurosongu

radiotv-archiv65AKTUALIZOVÁNO – Narozdíl od Slovenska se u nás letos nekonalo republikové kolo mezinárodní pěvecké soutěže Eurosong. Česká televize se rozhodla využít práva nominovat interpreta písně přímo a nevypisovat národní výběrové kolo. Na základě zkušeností z předchozích dvou ročníků byla vybrána skupina Gipsy.cz.

Diváci v současnosti hlasují prostřednictvím SMS o nominaci jedné z písní této kapely – Aven Romale a Do You Wanna. V sobotní Noci s Andělem budou v přímém přenosu vyhlášeny výsledky a bude jasné, s jakou písní bude Gipsy.cz v květnovém moskevském semifinále (finále) Českou republiku reprezentovat.

Píseň skupiny Gipsy.cz, kterou diváci vyberou, bude navíc živě předvedena na vyhlášení cen Akademie populární hudby v sobotu 21. března na ČT1 od 20:00 hodin.

AKTUALIZOVÁNO

Českou republiku bude skupina Gipsy.cz reprezentovat v hudební soutěži Eurovision Song Contest 2009 s písní Aven Romale. Diváci o tom rozhodli v sms hlasování. Jeho výsledek oznámila ČT v průběhu Noci s Andělem v sobotu 14. března.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .