Digitální UPC se rozšiřuje o další stanice – Sport 2 a Prima Cool

radiotv22Již počtvrté letos rozšiřuje digitální televize UPC svou nabídku. Tentokrát jde o sportovní Sport 2 a velmi očekávanou Prima Cool TV.

Zařazením Sport 2 vzroste počet sportovních televizních kanálů v nabídce digitální televize UPC na deset – Sport 1, Sport 2, ČT 4 sport, Eurosport, Eurosport 2, Nova sport, Sport 5, Extreme sport, Motors a ESPN America. Sport 2 vysílá 24 hodiny denně, plně v českém či slovenském jazyce a je v digitální televizi UPC součástí nabídky Supreme.

Prima COOL TV, nová televizní stanice z rodiny Prima TV se především orientuje na originální zábavu včetně adrenalinových zážitků. Vysílá denně od odpoledních hodin a končí po půlnoci. Prima Cool TV je zařazena do nabídky Starter digitální televize UPC. V analogové kabelové televizi je součástí takzvaného digitálního slotu.

„Digitální televize UPC znovu prokazuje, že je tou nejjednodušší cestou, jak pohodlně sledovat co nejvíce sportovních programů. Prima Cool TV pak slibuje být skutečně prima.“ Konstatuje v této souvislosti VÁCLAV BARTOŇ, generální ředitel UPC.

Zařazením Sport 2 a Prima Cool TV a se počet programů vysílaných digitální televizí UPC rozšiřuje na celkových osmdesát devět, přičemž do konce roku by jich mělo být okolo stovky. Aktuálně vysílá v českém nebo slovenském jazyce již sedmdesát programů. Ceny za žádnou z nabídek se nemění. Zákazníky digitální kabelové televize UPC bylo na konci ledna 2009 přes tři sta tisíc domácností.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .