TV Public se spojí s novým projektem

public_tvZměna názvu, nová koncepce vysílání a sloučení s chystaným televizním projektem. To jsou změny, na něž se připravuje TV Public.

Velké změny čekají na TV Public, po čtyřech letech vysílání se letos v září představí lifestylová televize s novou koncepcí vysílání, změnou grafiky a názvu, informovala o tom stanice na svém webu: „V současné době probíhají konečná jednání o propojení dvou televizních projektů, které svým spojením vytvoří pro Českou republiku inovativní televizní médium. Změny se pochopitelně dočká i koncepce současného vysílání televize Public.“ Nově vznikajícím projektem by mohla být i ostravská TV Pohoda, pro níž ředitel Radim Pařízek loni hledal na webu Rádia Čas moderátory.

PŘEČTĚTE SI VÍCE: Public postavil příjmy na skryté reklam

Televize Public si vytvořila po dobu svého dosavadního vysílání dobré povědomí u diváků i inzerentů. Jsme si ale vědomi toho, že aktuální situace na trhu potřebuje něco více, než je stávající programové schéma naší televize. Proto jsme se po dlouhých jednáních domluvili na spojení TV Public s nově připravovaným televizním kanálem, který bych prozatím ráda ponechala v anonymitě. To s sebou přináší pochopitelně také úpravu obsahu a zaměření televize. Diváky však na druhou stranu mohu uklidnit, že své stávající nejoblíbenější pořady uvidí po modernizaci jejich pojetí v novém vysílání i nadále,“ uvedla výkonná ředitelka TV Public Renata Pešková.

GLOSA RADIOTV: Public, televize s nejistou cílovou skupinou

V návaznosti na připravovaný změny dojde k úpravě korporátního designu: „V důsledku postupného přechodu na nový projekt pak může dojít k dílčím kontinuálním změnám ve vysílacím schématu, názvu on-air kampaní a také distribučních cest. O těchto úpravách budeme dopředu média i diváky informovat,“ dodala ředitelka Pešková. V poslední době se v médiích objevují informace o velkých finančních problémech TV Public. Stanici naladí diváci volně na satelitu, kabelové televize nebo prostřednictvím zemského digitálního vysílání v multiplexu 3.

RECENZE: Úchylný televizní Upír dětem

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .