TV Public definitivně končí

public-logo-male

Český televizní divák ztratí další českou stanici, TV Public se rozhodla ukončit své vysílání, od 1. června ji už nenaladíte.

TV Public, „televize o nás„, ukončí své vysílání a to ve všech distribučních kanálech. Stanice to oznámila prostřednictvím svých webových stránek. Jedná se už o druhou českou stanici v letošním roce, zpravodajská Z1 ukončila vysílání 1. února. „Důvodem ukončení aktivit Televize Public je dlouhodobě nepříznivá ekonomická a tržní situace pro malé televizní stanice doplněná o nepřístupnost mediálních agentur,“ uvedla stanice.

PŘEČTĚTE SI: TV Public ukazuje jak nepsat tiskovou zprávu

Všichni zaměstnanci se o ukončení činnosti dozvěděli na mimořádné poradě v úterý 31. května v sídle společnosti TotalPress, s.r.o. Koncem března jsme vás informovali, že společnost Publiccom vede jednání s majiteli nového, prozatím nejmenovaného televizního projektu. Předmětem jednání je propojení stávajícího programového konceptu s nově připravovaným televizním kanálem: „Propojením stávající televize s novým televizním projektem hodlá společnost PublicCom, a. s. dostát svým závazkům vůči inzerentům, klientům i zaměstnancům,” doplňuje TV Public. Stanice byla od dubna v insolvenčním řízení.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: