TV Barrandov: Želvy Ninja, Videostop a původní formáty

80_let_barrandovTelevize Barrandov na dnešní tiskové konferenci poodhalila programové schéma, které diváci mohou zhlédnout od února. Díky stanici se po dlouhé době vrátí animované Želvy Ninja, Videostop, ale TV Barrandov nasadí mnohé nové formáty.

Cílem managementu TV Barrandov bylo dosáhnout průměrného denního podílu na trhu mezi 5-6 %, což se podařilo. Stanice se navíc pochlubila sledovaností pásma Animáček: „Ve skupině dospělých diváků 4-9 let se TV Barrandov ve druhém roce vysílání podařilo pásmem Animáček obsadit 2. pozici nejsledovanější televize v Česku, a to především díky seriálu Šmoulové.“ I proto televize Barrandov tento blok rozšíří, od února začne od půl hodiny dříve, tedy v 18:25, od pondělí do soboty bude nově jeho součástí animovaný seriál Želvy Ninja, pokračovat budou Gumídci (ty posléze vystřídá Detektiv Duck) a Šmoulové.

PSALI JSME: Gumídci se vrací, uvede je TV Barrandov

Televize Barrandov si kromě svých 2. narozenin připomene i 80. výročí založení Ateliérů Barrandov. S tímto přichází obnovený formát Barrandovský Videostop, moderátor Jan Rosák nabídku přijal s tím, že se bude formát lišit od toho dřívějšího. A skutečně bude. Například soutěžící se utkají v základních kolech, poté v semifinále a následně ve čtyřčlenném finále, jehož vítěz poletí do Hollywoodu. Karel Čáslavský kvůli pracovní vytíženosti odmítl spolupracovat, jeho roli poradce zastoupí významní režišéři (Juraj Herz, Václav Vorlíček, Dušen Klein, Zdeněk Troška a další). Celkem 17 čtyřicetiminutových epizod vysílá TV Barrandov od března.

K TÉMATU: TV Barrandov nasadí nové Šmouly

barrandovsky_videostop

Televize Barrandov nasadí od března legendární Videostop s Janem Rosákem. Zdroj: Presskit TV Barrandov

Od března se do nedělního prime-time vrací Zuzana Bubílková, na glosování si v pořadu Politická střelnice přizve imitátora Petra Martináka a vítěze soutěže „Bubu hledá chlapa“ (například Petr Jablonský). Mezi novinkami se objeví docu-soap Svatby jako řemen, Alice Bendová provází různými podobami svatebních obřadů. Pokračuje publicistický cyklus Tajemství (Tajemství Ladislava Smojlaka, Tajemství kaskadérů, Tajemství filmových hvězd, Tajemství slavných svateb a jiné). Novinkou je lednový magazín Pečeme s láskou, v němž cukrářka Mirka van Gils Slavíková předvádí cukrářské umění a zve si slavné hosty. Pokračují rovněž Odsouzené III nebo magazín Prominenti. TV Barrandov nezapomíná ani na 100. narozeniny režiséra Otakara Vávry a odvysílá jeho klasické snímky jako Zlatá reneta, Romance pro křídlovku či Evropa tančila valčík. Vlastní talk-show bude mít i Vendula Auš Svobodová.

Z ARCHIVU: Dětská slza sentimentu

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .