Sportovní program STV brzy skončí

stv3malaPoslední sportovní přenosy zhlédnou diváci slovenské veřejnoprávní Trojky už 30. června. Vysílání zakončí symbolická vzpomínka na zahájení vysílání.

Sportovní okruh Slovenské televize skončí ve čtvrtek 30. června. Připomeňme, že slovenská Trojka odstartovala v srpnu 2008 při příležitosti letních olympijských her v Pekingu. Poslední den vysílání si tak připomene nejvýznamnější okamžiky své téměř tříleté existence. Jedním z posledních pořadů bude symbolicky záznam LOH. Důvodem ukončení vysílání je nepříznivá finanční situace v Rozhlase a televizi Slovenska (RTVS).

BILANCE: Sportovní Trojce hrozí zánik, co všechno za dva roky přinesla?

Program Trojky STV se v posledních hodinách bude sestávat z hodinového speciálu ZOH 2010 v 18:20 (střihový dokument o atmosféře slovenských reprezentantů) či programu Za scénou fotbalových MS 2010. Návrat za letními sportovci absolvují diváci ve 20:25, následují Góly-body-sekundy ve 21:30. O deset minut později zhlédnou zájemci LOH v Peking – Návraty. Vrcholem vysílání bude 15 minutový program Velké momenty Trojky 2008-2011. Ve 22:55 odvysílá sportovní okruh poslední pořad „Trojka končí...“, pětiminutový formát bude definitivní tečkou za vysíláním.

K SITUACI V RTVS: Rozhlas a televize Slovenska má novou ředitelku

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,