Primu stačí o Vánocích „jen rozbalit“

prima_vanoce_2011

VIDEO UVNITŘ – Komerční stanice TV Prima v neděli 4. prosince nasadila novou on-air grafiku, hlavní motto zní: „Stačí jen rozbalit„, poutá v něm na nový program Prima Family?

V neděli 4. prosince nasadila TV Prima zcela novou vánoční grafiku, které dominuje staniční logo zabalené do různých podob charakterizující nejúspěšnější formáty této televize. Prosincový ident znázorňuje například hudební formát (fialový balíček s mikrofonem), pořad o vaření (losos ve tvaru loga TV Prima na grilu) či kriminální pořady a seriály (logo ve tvaru policejního vozu). Nabízí se otázky, kdy a zda vůbec začne TV Prima upozorňovat na změnu značky Prima Family.

VÍCE INFORMACÍ: TV Prima rozšíří Fakta Barbory Tachecí, Genus TV chce odejít ze sítě R1

Stávající program TV Prima má od ledna 2012 nahradit Prima Family. Změna bude jen kosmetická a prakticky nijak se od stávajícího programu nebude lišit. Nová licence zbaví TV Prima povinnosti odpojovat regionální vstupy v 17.40. Stávající vysílací slot obsadí rozšířená verze diskuzního pořadu Fakta Barbory Tachecí. Historicky prvním programem Primy Family bude animovaná komedie Hledá se Nemo v 6.00. Následovat bude Beyblade Metal Fusion (japonský animovaný seriál), Mickeyho klubík, Tajemství 2. světové války. V 9.35 najdou diváci v programu Prima SVĚT, jedná se o tradiční sestřih z pořadu Svět 2011.


Nová vánoční grafika TV Prima, zdroj: Prima-web.com.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .