Prima odhalila své jarní schéma

radiotv-archiv67Televize Prima dnes na tiskové konferenci představila jarní programové schéma. Jeho základem bude šest originálních show.

Od 16. února startuje druhá řada inovovaného pořadu Nic než pravda. Novinky spočívají v účasti partnerských dvojic nebo možnosti vyzkoušet si v zákulisí detektor lži a získat finanční odměnu pro některého z patronů soutěžících. Vysílací čas Nic než pravda bude vždy v pondělí od 21:15. Moderátorem zůstává PETR ŠIŠKA.

Stavařská „reality“ show Jak se staví sen se promění v pořad se všeříkajícím názvem Jak se staví dům. Čas vysílání zůstává stejný – nedělní podvečer, Stejně tak i moderátorem je PAVEL CEJNAR.

S cílem zvednout ženám sebevědomí startuje projekt Nahá jsi krásná, který je českou mutací anglického How to Look Good Naked. Pořad je nasazen na úterý (startuje 24. února) od 21:20 a moderátorem bude LIBOR ŠULA.

Problémy špatných restaurací bude každý čtvrtek řešit šéfkuchař Café Imperiál ZDENĚK POHLREICH v pořadu Ano, šéfe!

S padesáti blondýnkami bude pravidelně v pátek od 20:00 hodin bojovat vždy jen jeden muž ve vědomostní soutěži MIROSLAVA ŠIMŮNKA Nepodceňuj blondýnky.

Vzpomínat na události, které se odehráli během hypnotického stavu budou soutěžící vzpomínat vždy v neděli v pořadu Vím, cos dělal v pátek.

Prima také v březnu odprezentuje nový kanál Cool (pracovní název), který bude zaměřen především na mladší věkovou skupinu a více na muže než ženy. Spuštěn by měl být začátkem druhého čtvrtletí tohoto roku.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .