Prima nasadí Cesty domů ve slotu VKV

prima_talentPROGRAMOVÉ SCHÉMA UVNITŘ – Televize Prima nasadí svůj původní seriál Cesty domů do náročného času, vyplní slot po někdejších Velmi křehkých vztazích.

Nový původní seriál televize Prima uvidí diváci podle programových plánů poprvé v úterý 21. září ve 20:00, dále jej pak uvede stanice vždy v úterý a čtvrtek. Seriálová novinka svede přímý souboj s Ordinací v růžové zahradě II, kterou vysílá televize Nova ve stejném čase. Prima z taktických důvodů nechtěla až do zveřejnění plánů uvést datum nasazení. Nejasný zůstává jen slot v pondělí 20-21, prozatím v něm sídlí obnovené speciál Nikdo není dokonalý, naplánovány jsou však jen 4 díly, poté i na Vánoce a Silvestra.

VÍCE O NOVINKÁCH: Prima vyrukuje na podzim s nečekaně velkým množství premiér

Hlavním tahákem podzimní sezóny televize Prima je prozatím federální projekt Česko Slovensko má talent, zatím poslední díl zhlédlo na obrazovkách TV Prima 1,041 milionu diváků při podílu 26,2 %, v cílové skupině 15-54 let si tento pořad podle webu tn.cz vybralo 618 tisíc diváků při share 27,6 %. Konkurenční Talentmania (TV Nova) získala 1,126 milionu (podíl na trhu 28,5%), v cílové skupině 15-54 let potom shodně 618 tisíc diváků (share 27,6%).

K TÉMATU: Talentové formáty svedly vyrovnanou bitvu

prima_program_2010

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .