Prima Cool opravdu startuje na apríla

radiotv-archiv94AKTUALIZOVÁNO – Svůj druhý kanál pustí komerční TV Prima do éteru ve středu 1.dubna. Jak uvádí server Parabola, diváci, kteří upřednostňují satelitní vysílání, mohou program naladit na ASTRA1G z orbitální pozice 23,5 stupňů východně ze satelitní platformy CS LINK (zde již Prima svůj nový kanál testuje), dočkají se i abonenti SkyLink. Dostupná bude „Dvojka“ samozřejmě také v rámci digitálního vysílání v multiplexu 2, který provozují České Radiokomunikace. V tomto multiplexu bude program vedle TV Nova, Nova Cinema, TV Barrandov a TV Prima. V den startu pokryje velká města a jejich okolí, percentuelně to znamená asi 57%.

logo stanice Prima Cool

Jak už jsme psali dříve, denně v sedm večer se mohou diváci těšit na animovanou Futuramu, úterní devátá večerní patří sitcomu The Big Bang Theory. Nyní se potvrdily i další seriály – animovaný Family Guy, Kancl či komediální seriál Chuck. Chybět nebude ani sport, konkrétně v podobě britské Premier League. Mezi novinky patří fantasy seriál Angel (volně navazuje na seriál Buffy, přemožitelka upírů), zábavná show Brainiac: Šílená věda (diváci zajisté znají z kabelových televizí), chybět nebude ani Heuréka, Hrdinové, komediální seriál Spolužáci (od tvůrců seriálu Přátelé). Jako zpestření programu nabídne stanice nejslavnější motoristický magazín Top Gear.

Program začne vysílat úderem šesté hodiny podvečerní. Každý další den pak bude program překvapivě vysílat jen 12 hodin denně, od poledne do půlnoci. O víkendech se vysílání rozšíří, vysílání začne už v devět hodin ráno.Generální ředitel TV Prima Marek Singer v tiskové zprávě uvádí: „Startujeme nový televizní kanál zaměřený na takovou cílovou skupinu, která doplní a rozšíří řady diváků „velké“ Televize Prima. Tento krok je jednoznačně i příležitostí k posílení postavení skupiny televizních stanic FTV Prima na českém mediálním trhu. Věříme, že tento krok diváci ocení – opravdu bude na co se dívat.

Dnešním dnem byla také spuštěna webová prezentace stanice Prima COOL. Logicky je laděna do zelena. Web najdete na adrese http://www.cool-tv.cz. Logo bude ve vysílání zřejmě umístěno v levém dolním rohu, při anonci pořadu se rozevřou dvě „O“ v názvu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .