Óčko je nově nejen v chytrých mobilech

ocko_nova_grafika_2

Hudební televize Óčko se nově dostává také k majitelům chytrých telefonů a televize Samsung SMART TV.

Na 1. června je naplánovano spuštění aplikace TV Óčko pro chytré telefony iPhone, Android či Symbian, resp. televize Samsung SMART TV. Hudební televize Óčko už je nyní dostupná pro přístroje iPhone, podle tiskové mluvčí Kristýny Štíhelové si aplikaci stáhlo 43 tisíc majitelů iPhonů. Majitelé chytrých telefonů a televizí budou nově moci sledovat živé vysílání zdarma a bez omezení. Změn se dočkalo vzhled aplikací.

Z ARCHIVU: Novinky v programu doplní Óčko novou grafikou

K dispozici bude 6 druhů kvality dle rychlosti internetu, elektronický program a v budoucnu i video archív doplněný o redakční obsah webu ww.ocko.tv„, říká šéf techniky Óčka Lukáš Hnilička a dodává: „Na základě úspěchu aplikace pro iPhone v cílové skupině Óčka, předpokládáme, že bychom mohli v budoucnu dosáhnout výrazně vyššího počtu uživatelů než má Česká televize se streamem do aplikací ČT24 a ČT4 Sport. Bude to takový souboj Davida s Goliášem, ale jsem přesvědčen, že nová média ve spojení s naším typem televize jsou pro diváky mnohem zajímavější.“

SOUVISEJÍCÍ: Retro Music TV a Euronews v iPhonech

V chytrých telefonech je od minulého týdne dostupná aplikace další česká hudební televize Retro Music Television. Aplikaci vyvinula společnost Mediawork Group, zájemci si mohou stáhnout buď verzi zdarma, nebo placenou neobsahující reklamu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .