Nová pražská stanice Metropol odstartovala

metropol_tvDigitální televize Metropol začala vysílat na státní svátek 1. května krátce po poledni, naladit ji mohou například diváci multiplexu 4.

Televize pro všechny Pražany“ s názvem Metropol odstartovala v neděli v poledne. Za stanicí stojí jeden ze zakladatelů hudební televize Óčko Jiří Němeček a bývalý televizní reportér Marek Vítek. Stanici mimo jiné radí Zdeněk Šámal, ředitel zpravodajské Z1. Divákům servíruje stanice informace z hlavního města, zpravodajství má být vedeno zábavnou a zajímavou formou.

PSALI JSME: Digitální naděje v háji aneb plány nových televizí a realita

Živě bude stanice vysílat od pondělí do pátku od 7:00. Jinak stanice vysílá non-stop celý týden. Denní program zahájí Ranní laděni s moderátory Petrou Slancovou (exmoderátorka zpravodajství TV Barrandov) a Petrem Ticháčkem (moderátor Kiss 98, TV Óčko). Mezi dalšími moderátory zmiňme Moniku Valentovou (blok Supermáma pro ženy na mateřské dovolené), Eva Jurinová (Na vrcholu pro aktivní diváky 50+ o životním stylu) a jiní.

Televize neopomene ani moderní komunikační platformy jako je Facebook a Twitter. Zpestřením bude tým „skútařů“, kteří se budou hlásit z terénu přímo do vysílání s aktuálními informacemi. Zapojit do vysílání se mohou rovněž diváci, prostor dostanou v odpoledním vysílání, kam natočí svůj příspěvek v délce jedné minuty a stanice jej odvysílá. Stanici naladí diváci v multiplexu 4, v kabelové síti UPC či IPTV operátora Telefónica O2 – O2TV. Stream je přístupný rovněž na internetových stránkách www.metropol.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: