MS v lyžování zahájí Gott i Deep Purple

radiotv-archiv26Dnes od 20.00 můžete na ČT2 a ČT4 sledovat slavnostní zahájení MS v klasickém lyžování. Organizátoři nazvali první část zahajovacího ceremoniálu Bílá noc. Slíbena jsou vystoupení chrliče ohně, bubeníků, krasobruslařů, „letce“ na skokanských můstcích, DARY ROLINS, ONDŘEJE RUMLA, KAMILA STŘIHAVKY, HELENY ZEŤOVÉ a PETRA BENDEHO.

Další částí bude samotné slavnostní zahájení Mistrovství světa, které bude moderovat LEOŠ MAREŠ. Po úvodních projevech a průvodu kostýmovaných vlajkonošek a sportovců zúčastněných zemí vyvrcholí protokolární část programu vztyčením státní vlajky za znění státní hymny, kterou zazpívá KAREL GOTT.

Závěr slavnostního večera bude patřit anglické rockové kapele Deep Purple a dalším muzikantům a zpěvákům.

„Jsem ráda, že českou hymnu zazpívá právě Karel Gott. Je známý nejen v České republice, ale také v Německu a Polsku a bude tak pro všechny návštěvníky velké show s názvem „Velká bílá noc“ dobrým vyvrcholením večera. Navíc jak se mi sám přiznal, má rád Deep Purply a tak ho snad uvidíme i na jejich koncertu, který následuje hned po oficiální části ceremoniálu,“ řekla KATEŘINA NEUMANNOVÁ, prezidentka Organizačního výboru.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .