Eurosport projde největší změnou v historii

eurosport_noveModernizace a dodání energie značce Eurosport, to jsou hlavní cíle plánovaných změn, jichž se dočkají diváci v blízké době.

Sportovní kanál Eurosport odstartoval v roce 1989, češti a slovenští diváci si jej mohou vychutnávat již od roku 1998 a českých komentář s plnou českou podporou byl uveden v roce 2006. O tři roky později začal vysílat česky rovněž Eurosport 2.

NENENCHTE SI UJÍT: Sport 1, Sport 2 a Sport M v 16:9

Stanice Eurosport projde největší změnou ve své historii, nové logo vychází z tradiční podoby, informoval o tom server Parabola.cz. „Největší změna se týká typických modrých hvězdiček, které budou nově bílé, resp. šedivé v závislosti na pozadí. Eurosport bude pro všechnu vysílací grafiku nově využívat font Klavika,“ uvádí web.

Z ARCHIVU: Eurosport 2 v CS Link a Skylink

Propagaci zaštítí i čeští sportovci, v Praze natočili šest dvacetisekundových sportů pro celosvětové vysílání. „Nový kabát Eurosportu představí sprinter Libor Žilka, biatlonista Michal Šlesingr, snowboardista Martin Černík, skokan na lyžích Borek Sedlák, triatlonista Petr Loffelman a skateboardista Jan Tomšovský,“ dodává Eurosport.

eurosport-loga
Podívejte se na novou podobu log sportovních kanálů Eurosport. Zdroj: Parabola.cz

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .