Eurosport 2 v CS Link a Skylink

eurosport2Satelitní platforma CS Link dnes zařazuje do své nabídky placený sportovní kanál Eurosport 2, u konkurečního Skylinku se zařadí do balíčku MULTI.

Dnes, ve čtvrtek 4. listopadu, dojde k rozšíření programové nabídky platformy CS Link (provozuje společnost Media Vision). V jejím rámci se objeví sportovní program Eurosport 2: „Zákazníci CS Link si ho mohou předplatit v programovém balíčku SPORT s 6 sportovními programy, TOTAL s 24 kanály všech žánrů, anebo si jej zvolit do individuálního balíčku MÝCH 6, který si sestaví ze svých oblíbených stanic. Cena předplatného zůstává i nadále nezměněna. (…) V MÝCH 6 si ho navíc mohou zdarma zaměnit za kterýkoli program, který mají momentálně aktivní,“ uvedla Luxie Gleichová z Media Vision pro web Parabola.cz. Eurosport 2 se objeví na uvolněné kapacitě po slovenských komerčních Joj a Joj Plus (ty nově zákazníci naladí na pozici 11,797 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 3/4).

K TÉMATU: CS Link se slučovat s platformou SkyLink nebude

Eurosport 2 rozšíří balíčky programů MULTI, MULTI HD a KOMPLET,“ dočteme se  v tiskové zprávě provozovatele služby Skylink. „Zařazením Eurosportu 2 se MULTI rozšiřuje na 26, MULTI HD na 33 a KOMPLET na 40 programů. Rozšíření programové nabídky není provázenou žádnou změnou cen volitelných programových balíčků,“ upozorňuje provozovatel služby Skylink. Ještě před nedávnem přitom provozovatel platformy Skylink – TradeTec – oznámil, že se zařazením programu Eurosport 2 nepočítá kvůli vysoké ceně. Všechny pořady Eurosportu 2 budou s českým komentářem.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .