Eso končí, nahradí jej Stahovák

esoDnes proběhlo natáčení posledního Esa, v září jej střídá Stahovák.

Po neuvěřitelných 712 dílech končí legendární hitparáda televize Nova s názvem Eso.  Během existence pořadu se za kamerami vystřídalo 8 moderátorů. První a zřejmě nejslavnější moderátorkou byla Tereza Pergnerová, začala 6.února 1994 a až v roce 1999 ji vystřídal Vítek Havliš (moderoval také Snídani s Novou nebo působil v Rádiu Impuls). Ještě v tom roce pak štafetu přejímá skupina Lunetic, v roce 2000 na dobu 3 měsíců pak zůstal samotný člen skupiny Martin Kocián. Pokračovala skupina Zoombie (2000-2001), Yemi AD (2001 – 2002), Rebeka (2002 – 2003) a od září 2003 se stal posledním Leoš Mareš. Na moderátorském postu tak většinou všichni vydrželi jen jednu televizní sezónu.

Je logické, že v průběhu 15 let hostila TV Nova ve svém studiu snad všechny významné celebrity nejen hudebního pole (například brankář Petr Čech či desetibojař Roman Šebrle).  Na závěrečnou rozlučku se přišli podívat například  Aneta Langerová (její klip Hříšná těla, křídla motýlí získal nejvíce hlasů, byl to vůbec první klip její kariéry), dále přišli vzdát hold namátkou Chinaski, Kabát, Tomáš Klus, Petr Kolář, Sámer Issa, Vítek Havliš a další.

Od září se na obrazovky dostane nový pořad s názvem Stahovák, moderovat jej bude dvojice Vojta Kotek – Jiří Mádl. Už dříve jsme psali komentář – „Snowboarďáci opět na scéně!„.

Hlavní náplní budou videa z internetu. Více informací uvedla Michaela Fričová, tisková mluvčí televize Nova,: „Diváci se dozvědí zajímavé informace nejen k samotným videím, ale prostřednictvím Stahováku proniknou hlouběji do zvláštního propojeného světa na síti. Výjimeční hosté budou chodit přímo do atraktivního a skvěle vybaveného studia, nebo si je diváci pustí z internetu. Na webových stránkách pořadu si pak budou moci pouštět videa, která na ně umístili jiní uživatelé, nebo si na ně uloží ta svá pro pobavení nebo poučení všech ostatních.“

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: , ,