Danková končí na Nově, jde do Motola

nova-spiralaTelevize Nova ruší svůj investigativní publicistický formát Občanské judo, ten se na Nově vysílá přes 16 let. Moderátorka Pavlína Danková bude novou mluvčí pražské nemocnice Motol.

Televize Nova ukončí pořad Občanské judo. Jeden z pilířů sledovanosti se na podzim už na obrazovky nejsledovanější tuzemské televize už nevrátí. Stanice uvedla, že v rámci jarního schématu počítala Nova jen s omezeným počtem dílů. V nedělní čase pořad přitom sledoval milion diváků.

Moderátorka a dramaturgyně pořadu Pavlína Danková nastoupí na pozici tiskové mluvčí pražské nemocnice Motol, kde vystřídá odvolanou Evu Jurinovou, rovněž někdejší tvář TV Nova. Ta byla v lednu odvolaná, protože se dostala do konfliktu s ředitelem Ludvíkem.

Autor článku:

Komentáře (2)

  1. gringoAD

    Klasika, porady do kterych nejde dat reklama, pripadne jsou jeste nekomercni musi z obrazovky pryc, aby se na ni mohly objevit nejake komercni ptakoviny … to co v posledni dobe nova predvadi je trosku moc, napr. ze svym poradem judo sonduje – jako placena reklama na jistou instituci …

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: