Abonenti DigiTV mají Barrandov, Cool i Z1

digitvDo nabídky placené televize Digi TV přibyly v pátek překvapivě TV Barrandov, Prima Cool, Z1, ale i slovenské programy.

V pátek přinesl server Parabola.cz nečekanou zprávu, satelitní placená televize Digi TV začala testovat TV Barrandov, testovací kanál prozatím vysílá jen barevné pruhy a chybné označení „Barandov“ (místo TV Barrandov), na pozici dříve vysílala rumunská stanice RTS (Televiziune Severin). Vstup do placené nabídky pro server Parabola.cz potvrdil i Janis Sidovský, místopředseda představenstva a ředitel marketingu a PR televize.

PSALI JSME: Digi Sport zahájil vysílání

Česká nabídka se ovšem v rozšířila opět zcela nečekaně i o další dva testovací programy, konkrétně druhý program televize Prima cílící na mladé muže – Prima Cool – a zpravodajskou stanici Z1. Stanice vysílají podle Parabola.cz na pozici rumunské stanice Credo, resp. Pro TV International (tato stanice změnila kmitočet).

Společnost RCS/RDS, provozovatel televize Digi TV, pak přichystal další novinku v podobě rozšíření slovenských program v rámci české nabídky, podle webu Parabola.cz český zákazník nově získá všechny programy Slovenské televize (Jednotka, Dvojka, Trojka), dále komerční stanice Markíza a JOJ. Slovenští abonenti naopak  uvidí Novu a Primu (ČT1, ČT2 a ČT24 už mají k dispozici delší dobu).

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .