5 proti 5 zpět na obrazovkách TV Prima

radiotv-archiv32Televize Prima vrací do svého programového schématu oblíbenou soutěž 5 proti 5 s moderátorem Petrem Lesákem. Stanice tradičně soutěž přerušila, důvodem je nižší zájem o reklamu v lednu. Premiérové díly budou moci diváci opět sledovat od středy 4.února v čase 18:00. Den před tím skončí první řada seriálu Zločiny ze sousedství. Sobotní speciální díly ve vysílání samozřejmě zůstávají i nadále. Návrat soutěže ale nebude jedinou programovou změnou. Sice do vysílání stanice zatím nenasazuje avizované novinky (například pořad o blondýnách či o hubnutí), pauzu má stále i pořad Nic než pravda, ta by měla pokračovat později. Pořad obohatí soutěžní dvojice.

Změny prozatím nastávají v dopoledním a odpoledním vysílacím čase. Na obrazovky se dostává několikrát reprízovaná Sabrina, prozatím nasazena v 8:35. Od druhého únorového týdne ale Sabrinu v tomto čase nahradí MASH a mladá čarodějnice se přesune na 12:40, nahradí tak skončenou Chůvu v akci. Seriál, v němž prim hrají kouzla, nebude jediný. Na Primu se od první série vrací seriál Čarodějky, od čtvrtka 12.února jim bude vyhrazen čas 14:40.

Stanice ale nabídne divákům také premiéry zahraničních seriálů. Každý čtvrtek po desáté večerní (už od začátku roku) nasadila premiérovou čtvrtou řadu seriálu Chirurgové, v pondělí se pak můžeme těšit na Kauzy z Bostonu či Božskou mrchu. O půl jedenácté ve středu 11.února se rozezní znělka prvního dílu premiérové čtvrté řady seriálu Myšlenky zločince. Prima tak v nasazení předběhla dokonce německou stanici Sat.1, která tento seriál uvede v průběhu jara.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .