180 miliónů pro seriály

radiotv-archiv85TV Nova letos rozdělí 180 miliónů korun mezi dva nové seriály. Jde o jednu z největších programových investic Novy v letošním roce. Informoval o tom časopis E15. 100 miliónů bude stát šestnáctidílná první řada kriminálního seriálu Expozitura, který se natáčí a má popisovat aktivity kolem Berdychova gangu. Druhý seriál, jenž se jmenuje Dokonalý svět, má stát 80 miliónů korun (16. dílů) a natáčení by mělo začít zítra.

Zatímco Expozitura bude mít určitou podobnost třeba s Kriminálkou Andělou, kterou sledovalo v průměru 1,8 miliónů diváků, u Dokonalého světa můžeme nalézt styčné body s Ošklivkou Katkou na TV Prima. Nova však nebude na Dokonalém světě šetřit a v seriálu se objeví spousta nákladných exteriérů. Obsahem tedy Dokonalý svět bude souviset s Ošklivkou Katkou (showbyznys, móda), výpravou se spíše bude blížit novácké sérii Soukromé pasti.

Průměrné náklady na jeden díl Expozitury nebo Dokonalého světa se pohybují v rozmezí 5 až 8 miliónů korun. Jeden díl Ordinace v růžové zahradě stojí 2,5 miliónů korun.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .