Vydavatelství Bauer Media spustilo novinku Svět objevů

svetobjevu_perex2

Vydavatelství Bauer Media rozšířilo portfolio svých titulů o nový přírustek, vůbec poprvé se vydá do segmentu populárně naučných titulů. V pondělí 27. srpna vydalo první číslo populárně-naučného titulu Svět objevů. Prozatím nejvíce cílilo vydavatelství na ženy, jimž nabízí žánrové magazíny, příběhové a zájmové tituly. Nový magazín ale primárně cílí právě na mužské čtenáře, jedná se tak o netypickou cílovou skupinu. Společnost se inspiruje titulem, jenž vydává v Polsku a Německu.

První číslo novinky s názvem “Svět objevů” vydala společnost Bauer Media v pondělí 27. srpna. Původně měl titul nést název Svět zázraků, nakonec od něj společnost upustila. Jedno vydání bude na stáncích s tiskem k dostání za 49 Kč. Svět objevů se charakterizuje jako „populárně naučný měsíčník, který vám přináší aktuální atraktivní poznatky ze světa vědy, techniky, přírody, astronomie, medicíny, psychologie a dalších oborů lidské činnosti„.

Motto měsíčníku Svět objevů zní „Poznej něco nového“. Každý měsíc se čtenáři dostanou s novinkou společnosti Bauer Media pod povrch věcí. Zkoumat bude redakce pochody a tajemství lidského těla, složitost zdánlivě jednoduchých věcí a objevů a řadu dalších témat. Novinka má své vlastní webové stránky www.svetobjevu.cz a vlastní profil na Facebooku.

Novinka láká čtenáře na „skvělou grafiku, úžasné fotografie a čtivé texty„, na celkem 100 stranách najdou čtenáři řadu témat souvisejících nejen s vědou a technikou. „Zajímá vás, jakými auty se bude jezdit za pár let? Jak vaše tělo přeprogramují běžné látky jako alkohol, tuky nebo cukr? Dozvíte se, jaké nebezpečí číhá pod nejděsivějšími vulkány světa, prozradíme tajemství konce řádu templářů,“ doplňuje společnost Bauer Media obsah prvního čísla novinky Svět objevů.

Pokud máte svůj profil na sociálních sítích, určitě vás bude zajímat, že už nyní vás může kdokoli snadno identifikovat, a to nemusí být ani kriminalista. Ukážeme vám, jak se demontuje ropná plošina, jaká je práce palubního střelce vrtulníku či potápěče v jaderné elektrárně. A dozvíte se, jak se dá vytěžit asteroid, jaká je budoucnost Blu-ray disků a jaké nebezpečí v sobě skrývá obyčejná kompaktní zářivka,“ uzavírá společnost Bauer Media informace k obsahu úvodního vydání.

svetobjevu_velke

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .