Rytmus života má spin-off, Retrospeciál zmapuje historie showbyznysu

rytmuszivota_retrospecial

Příběhy, u kterých se tají dech“ je motto nového titulu Rytmus života – Retrospeciál. První číslo se na českých stáncích s tiskem objevilo ve středu 7. listopadu za 18 Kč. Novinka se zaměřuje na osudové příběhy slavných hvězd, zejména legend. Novinka se zaměřuje zejména na ženy, kterým je 35-65 let, mají středoškolské vzdělání a žijí v městě.

Nový měsíčník spustilo minulý týden vydavatelství Bauer Media, na stáncích s tiskem se objevuje jako odnož zavedeného bulvárního a společenského titulu Rytmus života a přívlastek „Retrospeciál“. Primární cílovou skupinou jsou ženy středního věku se středoškolským vzděláním a žijící v menších i velkých městech.

Rytmus života: Retrospeciál vychází každý měsíc v nákladu 90 tisíc kusů za cenu 18 Kč. „Nový časopis přináší osudové příběhy slavných hvězd plné vášně, napětí a nečekaných zvratů v jejich osobním životě i kariéře. Lásku a štěstí střídá zrada a zklamání, romantické chvíle bývají vykoupeny bolestnými rozchody. Najdete zde i recepty hvězd, jak získat lásku na celý život,“ doplňuje Bauer Media k novému titulu ve svém portfoliu.

Novinka ve svém obsahu vsází na „slavné svůdníky, šokující krimi ve světě slavných, světové i domácí legendy, hvězdy první republiky, královské rody a osudové ženy„. Titulní stránku prvního čísla dominuje Katharine Hepburn („V hlavní roli velká láska“), Karel Gott („Jak ulovit legendu“), Iva Janžurová („Tragédie léčí smíchem“) či Princezna Diana vs. Kate („Královské rody: Zlomí se kletba trůnu?).

rytmuszivota_retrospecial_velke

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .