Extra Publishing uvádí magazín Extra Válka a portál Republika slev

extra_druha_svetovaPůvodní české vydavatelství Extra Publishing začalo distribuovat nový titul se značkou „Extra Válka„, název II. světová vypovídá jasně o tom, co je náplní nového titulu. Ve spolupráci se společností Republika slev spouští zbrusu nový slevový portál RepublikaSlev.cz. Kromě několika položek mají čtenáři titulů Extra Publishing možnost předplatit si některý časopis za velmi nízké ceny. Vychází druhé číslo Extra HISTORIE: Kauzy.

Extra Válka: II. světová v prodeji 8x ročně

První číslo nové řady Extra Válka je v prodeji. Nový časopis „II. světová“ vychází osmkrát ročně, jednotlivá vydání stojí čtenáře 49,90 Kč. Šedesát čtyři strany čtení o druhé světové válce si lze předplatit za cenu 342 Kč. K přeplatnému získají zájemci dárek v podobě speciálu časopisu Válka Revue „Největší vojevůdci 20. století“ včetně přiloženého DVD.

AKTUÁLNĚ: Legendární magazín 100+1 se v listopadu vrátí

První vydání s podtitulem II. světová se zaměřuje výhradně na události Druhé světové války. Na jeho stránkách se zabýváme nejen děním na mnoha frontách tohoto globálního konfliktu, ale nahlížíme i pod pokličku zákulisních jednání diplomatů, zaměřujeme se na aktivity odbojových hnutí na okupovaných územích a blíže sledujeme rovněž strasti každodenního života prostých vojáků na frontě,“ přibližuje šéfredaktor titulu Válka Revue Jan Čurda.

MediaProjekt I.+II.Q’11: Nedělní Blesk předstihnul poprvé Rytmus života

Dále přibližuje obsah úvodního čísla: „V tomto čísle se tak můžete kupříkladu začíst do příběhů japonských kamikaze, jejichž bojové nasazení dodnes rozdmychává značné emoce. Seznámíte se s činností fanatických a nacistické věci slepě oddaných Waffen-SS na území Protektorátu Čechy a Morava, jež se neomezovala pouze na aktivity ryze vojenského charakteru. Představíme vám špičkový produkt předválečného československého zbrojního průmyslu – lehký tank LT vz. 35, který měl na podzim 1938 zahradit postup německého wehrmachtu do nitra českých zemí. Neprávem opomíjený ale přesto brilantní britský vojevůdce William Slim vás provede svou veleúspěšnou kariérou.“ Kmenový titul Válka Revue čte téměř 50 tisíc čtenářů.

republika_slev_webNáhled webu Republika slev

Extra Historie: Kauzy o atentátu na Heydricha

V prodeji je druhé číslo další nové řady Extra HISTORIE: Kauzy. Přes původní anonce o čtvrtletníku je nyní jasné, že titul bude díky úspěchu vycházet osmkrát ročně. Jednotlivá vydání se zabývají podrobně jednou historickou událostí. Tentokrát se redakce věnuje atentátu na Reinharda Heydricha, tedy události, která doslova a do písmene přepsala naše dějiny. Aktuální vydání všech titulů Extra Publishing si na webu www.epublishing.cz můžete prolistovat.

DOPORUČUJEME: Extra Publishing: Speciály, novinka o historii a rozvoj Extra Reader

Heydrich se nijak netajil svým plánem zlomit Čechy intenzivním úderem teroru, a tak usnadnit jejich „ohýbání“. Při jeho fanatismu a schopnostech není pochyb, že by to dokázal. Jeho vládu charakterizoval strach, rezignace i kvetoucí udavačství a Češi se v očích světa postupně stávali národem kolaborantů. Není také možné zapomínat na fakt, že Reinhard Heydrich byl třetím a potenciálně i druhým nejvyšším mužem říše a že jeho další zastávkou měla být Francie. Úspěšný atentát tedy zastavil raketovou dráhu muže, který by jinak spáchal ještě mnoho zla,“ píše v úvodníku vydavatelství Extra Publishing.

RepublikaSlev.cz v ostrém provozu s tituly Extra Publishing

Český internet je o další slevový server bohatší. Začátkem října spustilo vydavatelství Extra Publishing nový portál www.RepublikaSlev.cz, provozuje jej ve spolupráci se společností Republika slev. V nabídce jsou poukazy do restaurací, zájezdy, výbava školáků a jiné.

NENECHTE SI UJÍT: Měsíčník PC rady už nebude vycházet samostatně, sloučí se s Extra PC

Neméně zajímavou položkou je předplatné na magazíny společnosti Extra Publishing. Například kompletní ročník časopisu Otazníky historie stojí jen 65 Kč. V ceně je 11 vydání (ať už již vydaných, tak teprve plánovaných) a také speciální vydání. Předplatit si rovněž můžete s 27% slevou roční abonmá Extra HISTORIE: Kauzy (osm čísel plus první číslo) za 327 Kč. Nabídka platí do 31. října, nebo do vyčerpání počtu objednávek.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .