Britský bulvár The Sun si vystřelil z konkurence a vrátil nahé dívky do svého obsahu

Ukázka tradiční třetí stránky bulváru The Sun

Ukázka tradiční třetí stránky bulváru The Sun

Vedení britského bulvárního plátku The Sun se v posledních dnech povedl obdivuhodný krok. Stačilo na tři dny stáhnout spoře oděné ženy. O tomto počinu psal celý svět. Vše je nakonec jinak.

Pověstná třetí strana tak i nadále obsahuje hezké dívky nahoře bez. Na vítězství feministických aktivistech z hnutí No More Page 3 to zatím nevypadá. Bulvár si vystřelil z konkurence, když uvedl, že měl „výpadek ňader“. Přitom seriózní list The Times původně napsal, že stažení lechtivého obsahu z třetí strany bulváru si přál přímo majitel vydavatele The Sun, celosvětový mediální magnát Rupert Murdoch.

O konci čtyřicetileté tradice psal celý svět

Nyní se ukazuje, že vše je nakonec jinak a vedení The Sun poděkovalo novinářům z ostatních médií za několikadenní bezplatnou reklamu. „Rádi bychom se omluvili novinářům z tištěných médií, televizí a rozhlasů, kteří strávili uplynulé dva dny mluvením a psaním o nás,“ uvedl list v jednom ze svých aktuálních vydání.

Polonahé dívky jsou k vidění v rámci britského bulváru od roku 1970. Tento koncept následně okopírovala i většina bulvárních deníků ve světě.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .