Vychází další titul s hlavičkou 21. století

mozkovna_21stoletiVÍTE TO PRVNÍ – Vydavatelství RF-Hobby přináší na český trh s tiskovanami další novinku, která vychází z populárního magazínu 21. století.

Od čtvrtka 17. června se na český a slovenský novinový trh dostává další nový titul. Časopis 21. století Mozkovna bude k dostání za 29,90 Kč (1,49 €), jedná se o 26. titul v portfoliu RF-Hobby. Novinku už vydavatelství promuje v aktuálním čísle 21. století (vychází 18. června). Slibuje „unikátní koncept hádankářského časopisu rodinného typu„. Od současných podobných titulů se má odlišovat širší nabídkou hlavolamů.

VÝSLEDKY ČTENOSTI: MediaProjekt IV.Q 2009 + I.Q. 2010

Podtitul 21. století Mozkovna zní „333 úžasných mozkolamů aneb soutěžní kvízy o báječné ceny„. Titulní strana slibuje tyto mozkolamy – „hádanky, hlavolamy, bludiště, přísloví, 2D a 3D úlohy, slovní řetězy, sudoku, matematické řady, synonyma, zebry, jak poznáte vesmír?, tvorba slov, poznáte slavné osobnosti?, rozdíly mezi obrázky, logika, zeměpisné kvízy, skryté obrázky, optické klamy, přesmyčky, praktická inteligence„. Titulní strana dále láká: „Projděte se s Mozkovnou světem vědy, umění, architektury i filmu. Poznejte naše chráněné oblasti, objevujte největší divy přírody.“

K TÉMATU: Druhá Panorama 21.století vyšla v jiném formátu

To vše najdete na 100 stránkách, z nich jen tři strany nabídnou sudoku a křížovky. V každém roce vyjdou vždy dvě čísla (LÉTO-PODZIM, ZIMA-JARO), druhé vydání 21. století Mozkovna najdete na předvánočním trhu. Konkurenční vydavatelství Extra Publishing už letos obdobný titul vydalo –  Svět křížovky, který vycházelo z časopisu Svět.

RECENZE: Srovnání populárně-naučných magazínů

Širokému portfoliu titulů vydavatelství RF-Hobby dominují právě tituly s hlavičkou 21. století, jeden z nejstarších titulů vyhází již od roku 2003, aktuálně jej čte okolo 350 tisíce čtenářů. Další tituly se od něj odvíjely – 21. století Extra (vychází 2 krát ročně), 21. století Junior (měsíčník), Junior Speciál (2 krát ročně) a nejnovější multitematická Panorama 21. století (dvouměsíčník).

PSALI JSME: Globe Revue v současné podobě končí

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .