V listopadu vyjde první číslo titulu Panorama 21.století

panorama_21stoleti_logoVydavatelství RF-HOBBY dnes představilo podrobnosti k novému titulu.

Již 24.titul v portfoliu RF-HOBBY se bude prodávat pod názvem Panorama 21.století, rozvíjet chce tímto kromě právě jeden z nejpopulárnějších titulů – 21.století. Vycházet bude jednou za dva měsíce v nákladu 60 tisíc kusů. Vydavatel zdůvodňuje, proč se k tomuto kroku odhodlal, chce vyjít vstříc čtenářům, kteří mají zájem o vesmír, archeologii, technologii a lidské zdraví. V nabídce titulů lze do podobného segmentu dále zařadit časopisy Epocha, Globe Revue, History Revue nebo Enigma.

O novinkách vydavatelství RF-HOBBY jsme psali:
Vychází nový měsíčník o přírodě a světě kolem nás
Srovnání populárně-naučných magazínů
RF-Hobby chystá další novinkupanorama_21stoleti
Chystá se další magazín o luxusu

Jednotlivá čísla se budou lišit jak různobarevnou obálkou, tak obsahem. Každému ze čtyř oborů byla vyhrazena jedna barva – „Fascinující vesmír“ vlastní modrou, „Pozoruhodná archeologie“ cihlově červenou, „Zázračné technologie“ světle modrou a konečně „Tajemství lidského zdraví“ dostalo do vínku oranžovou.

Nový titul nabídne informace na 108 stranách. Budete-li mít zájem, každé číslo stojí 54Kč. Hned první výtisk se pohybuje snad v nejpopulárnější oblasti, již čtenáři 21.století vyhledávají – „Fascinující vesmír“. Na stáncích bude k dostání od 5.listopadu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .