Reflex zpoplatní svůj web

reflexmalySpolečenský týdeník Reflex se jako první na českém trhu rozhodl k průlomovému kroku – od začátku dubna nabídne internetovým čtenářům na svém webu plné vydání časopisu již v den vydání tištěné verze, ale zároveň přístup na některé části webu zpoplatní. Informovala o tom Kateřina Kuchařová z vydavatelství Ringier ČR.

Obsah, jaký má Reflex.cz, těžko najdete někde jinde na internetu. Není to běžné zpravodajství, naše materiály jsou zcela unikátní. A za originalitu a exkluzivitu se platí,“ vysvětlil šéfredaktor tištěného Reflexu Pavel Šafr. Od 1. dubna 2010 budou mít čtenáři stránek www.reflex.cz poprvé v historii k dispozici aktuální číslo Reflexu v plné podobě již v den vydání tištěné verze. Kromě článků v podobě textů budou mít čtenáři pro plnohodnotný zážitek k dispozici flash čtečku, která bude časopis zobrazovat v reálné podobě stránek.

K TÉMATU:
New York Times bude zpoplatněn na internetu
Rath neuspěl s žalobou na Reflex

Zároveň dojde k rozčlenění webu do dvou částí – na standardně přístupný web s většinou stávajících rubrik, textů, soutěží atp. a na placenou zónu, která bude obsahovat právě exkluzivní materiály, mj. aktuální vydání, archivy Reflexu a komiksu Zelený Raoul, fotogalerii soutěže AKTY X 2009 a další. „Obsah placené zóny se bude v budoucnu dále rozšiřovat a nabídne čtenářům ještě atraktivnější obsah,“ dodala Kuchařová z vydavatelství Ringier.

Placená část webu www.reflex.cz bude automaticky přístupná pro všechny stávající i nové předplatitele tištěného Reflexu, kterých je nyní přibližně 12 tisíc. Ostatní čtenáři budou mít možnost zakoupit si celoroční, nebo jen týdenní přístup. Týdenní přístup půjde zakoupit pomocí SMS v ceně 50 Kč nebo online platbou platební kartou. Roční vstup do placené zóny v ceně 1596 Kč bude možné pořídit online platbou.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .