PC rady se transformují na měsíčník

pc_rady_noveRočník 2011 přináší vícero novinek v portfoliu českého vydavatelství Extra Publishing. Po časopise Svět mění formát a periodicitu také časopis PC rady.

Původně vycházel časopis PC rady  každé tři týdny, pro rok 2011 se stává magazín měsíčníkem, vyjde tedy 12x za rok včetně jednoho mimořádného vydání a speciálu. PC rady prošly úpravou formátu pro skladnější a pohodlnější manipulaci, došlo současně k navýšení počtu stran z původních 52 na 68 stran.

DOPORUČUJEME: Magazín Svět mění formát a periodicitu

Každé čtvrtletí je nově přiloženo k časopisu PC rady DVD (cena jednoho čísla se mění z 39,90 Kč na 59,90 Kč). Jedním z důvodů navýšení stran je rozšíření obsahu o nové rubriky, velké projekty nyní najdou čtenáři hned tři, dvě strany navíc získává sekce pro čtenářské dotazy a svou premiéru si odbyla rubrika „Jak věci pracují„, v první čísle se dozvíme, jak funguje klávesnice. V neposlední řadě přibyla sekce Digitální svět.

Změny nejsou konečné a redakce vítá připomínky na e-mailu marecek@epublishing.cz, vyjádřit se můžete k nové podobě, ale lze přidat i tipy na novinky.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .