Extra PC s přehlednější grafikou

extra_pcListopadové číslo časopisu Extra PC je již druhým v pořadí, které se představilo v novém grafickém provedení. Od minulého měsíce pak časopis vede nový šéfredaktor.

Šéfredaktorem Extra PC se stal Jan Čarek, ve vydavatelství Extra Publishing není žádným nováčkem. Do magazínu Extra PC začal přispívat od prvního čísla, tedy od října 2006. Časopis prošel navíc grafickým vylepšením. Podle slov šéfredaktora je nový desing „přehlednější, čistší a graficky dospělejší„. Změna se nedotkla obsahové části, známé rubriky zůstávají zachovány. Jan Čarek nahradil na pozici Romana Kučeru. V září se v novém představil rovněž sesterský titul Svět.

PSALI JSME: Časopis Svět se změnil, zprovoznil nový web

Časopis Extra PC pochází z portfolia ryze českého vydavatelství Extra Publishing. Společnost jej považuje za svou vlajkovou loď, měsíčník (cena 69,90 Kč) přináší pravidelné DVD přílohy s užitečnými programy, nechybí informace o moderní digitální technice, tedy od práce až po zábavu. Součástí každého čísla je 24 stránková příloha s návody, radami a tipy, jak nejlépe počítač používat. Aktuální číslo si mohou čtenáři prolistovat na webu magazínu. Vydavatelství má na trhu i další tituly ze segmentu techniky, kromě Extra PC Speciál jsou to PC rady, PC rady speciál a Hardware speciál.

extrapc_vhled

Nový design magazínu Extra PC nabízí modernější provedení, obsah zůstává nezměněný.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .