Druhý speciál Živé historie o záhadách středověku

ziva_historie_dvaVydavatelství Extra Publishing uvedlo na české stánky s tiskem nový speciál Živé historie věnující se největším záhadám středověku.

Druhé číslo Živé historie SPECIÁL nese téma „Největší záhady středověku„. Na více jak 130 stranách se čtenáři dozvědí, co se mohlo stát, kdyby našli křižáci hrob Ježíše Krista, co skutečně věděli templáři, zda byla Zlatá bula sicilská bezcenná nebo zda se mohl Jan Žižka stát českým králem. Speciál Živé historie je k dostání od února za cenu 99,90Kč. Extra Publishing vydává speciální vydání Živé historie dvakrát ročně, jedná se o výběr nejzajímavějších článků z dosavadní historie. K dostání je stále druhé vydání titulu Poklady Živé historie, obsahuje tematicky spojené přílohy (dárky) již vydaných časopisů.

K MINULÉMU VYDÁNÍ: Živá historie Speciál řeší historické otazníky

Na stáncích s tiskem stále najdou čtenáři speciální novoroční balíčky časopisů Extra Publishing. Jeho obsahem jsou dvě čísla časopisů za cenu jednoho, nabídka se sestává jednotlivě buď ze Živé historie (září a říjen 2010), Přírody (říjen a listopad 2010) nebo Války revue. Aktuální vydání časopisů si zájemci mohou prolistovat na webu vydavatelství www.epublishing.cz.

NEZAPOMEŇTE: Na stáncích je americký speciál měsíčníku Příroda

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .