Z regionálních KISSů vysílají samostatně ještě studia Morava a Publikum

Jednotlivá studia rozhlasové sítě KISS se postupně připojují k centrálnímu programu. V úterý se s posluchači loučili moderátoři jihomoravského rádia KISS Hády, samostatné vysílání ukončilo studio KISS Jižní Čechy a ve středu bylo naposled slyšet i plzeňské studio KISS Proton.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

KISS Proton má ještě v provozu web, moderátoři avizují speciál

V průběhu středy vysílaly samostatně ještě stanice KISS Morava, KISS Publikum a KISS Proton. Plzeňské studio KISS Proton ale v průběhu noci už vysílalo centrální program. Původní web byl v ranních hodinách čtvrtečního dne ještě v provozu, ale ukazatel právě hraných skladeb neodpovídal realitě.

Samotné vysílání bylo přepnuto na centrální program, ale vysílací systém v plzeňském studiu ještě zůstal v provozu. V nejbližších hodinách se očekává přesměrování webu kissproton.cz na centrální prezentaci KISS.cz.

AKTUALIZACE 7:30: Na oficiálním FB profilu rádia KISS Proton se objevila informace o speciálním ranním vysílání. Program v rámci online streamu na webu kissproton.cz je však totožný s centrálním vysíláním. Online stream KISS Proton ráno mezi 6. a 10. hodinou nereflektuje to co zní v západočeském éteru.

Regionální verze KISS Morava z Ostravy a KISS Publikum ze Zlína ještě vysílají oddělený program. I v jejich případě se očekává připojení k centrálnímu programu v průběhu nejbližších dnů. U rádia KISS Publikum by k přepnutí mělo dojít dnes v noci, jako poslední se pak má připojit KISS Morava v noci z pátku 28. dubna na sobotu.

DALŠI INFORMACE: KISS rádio změny 2017

Regionální zpravodajství zůstane zachováno

Regionální studia, která ještě vysílají samostatný program poznáte podle toho, že mají ještě aktivní webovou prezentaci. Weby studií, které se už připojily k centrálnímu programu přesměrovávají návštěvníky na hlavní web sítě KISS na www.kiss.cz.

Regionální mutace si zachovají odpojené zpravodajství. To bude připravovat tým Signál rádia z Mladé Boleslavi. Toto rádio vysílá například v Praze a středních Čechách, postupně se rozšiřuje také do dalších regionů České republiky – naladit ji mohou posluchači v západních a jižních Čechách a rovněž na jižní Moravě.. Kromě vlastního programu připravuje i některé regionální zpravodajské bloky pro jednotlivé stanice skupiny Radio United.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .