Co přináší nový program KISS rádií? Hudba omládla, regiony zatím zůstaly

DOPLNĚNO: Máme za sebou prvních pět dní vysílání nového programu KISS rádií. Jde prozatím o provizorní nastavení, plnohodnotný přechod na centralizovaný program se očekává až v květnu. KISS nově používá slogany „To nejlepší od 90. let“ a „be happy!„.

Nové společné logo KISS rádií a slogan "be happy!"

Nové společné logo KISS rádií a slogan „be happy!“

Devadesátá léta a miléniové hity

Playlist pražského studia KISS, které má být základem nového programu, má patrný příklon k hudbě 90. let, v některých dnech byl slyšet i znatelný podíl taneční hudby. Celkově došlo k „omlazení hudby“ a ve velké míře se objevují i miléniové hity. Jde o vysílání v duchu nového sloganu.

Regiony i nadále pokračují samostatně, ale v omezené podobě. Program některých studií už nekoresponduje se strukturou zveřejněnou na webu, přičemž v některých regionech zajišťují samostatné vysílání pouze tři denní moderátoři a část programu je společná s pražským studiem. Ranní vysílání v regionech je už pouze provizorní. U KISS Jižní Čechy nebo KISS Hády už nevysílají původní moderátorské dvojice a okleštěný program vysílá i mladoboleslavské rádio KISS Delta.

KISS 98 ukazuje, jak bude vypadat společný program všech KISS rádií

Nejvýraznější změnu pocítili posluchači v Praze, kde došlo k výrazným přesunům moderátorů i úpravě hudby. Dnešní podoba programu KISS 98 ukazuje, jak by měl vypadat společný program všech studií KISS po dokončení transformace koncem dubna.

Ráno v rámci nového programu obstará Roman Anděl původně z KISS Jižní Čechy, dopoledne v předchozích dnech patřilo Petru Vojnarovi, odpoledne vysílal Martin Hovorka. Pokud se tato sestava osvědčí, měla by se za měsíc objevit na všech frekvencích KISS rádií.

AKTUALIZACE: V dopoledním vysílání nastala změna. Dnes dopoledne už nevysílal Petr Vojnar. Ranní blok byl prodloužen do 10:00, poté usedl za mikrofon Martin Hovorka.

Posluchači regionálních verzí mají i nadále k dispozici jednotlivé webové prezentace. Došlo však k vypnutí webu pražského studia KISS 98. Návštěvník je přesměrován na centrální web na doméně kiss.cz. Web prozatím nemá žádný obsah. Zobrazuje pouze logo a nový slogan, kontakty do studia a odkaz na on-line stream.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .