TIP rádio už nemá vysílací licenci, regulátor potvrdil její zrušení

Původně internetové TIP rádio začalo vysílat koncem roku 2013 a společně se sesterským SeeJay rádiem propagovalo digitální rozhlasové vysílání. Provozovatel nedávno požádal o zrušení vysílací licence, která formálně zanikla k 31. červenci 2017.

tip-radio-651

TIP rádio se pokoušelo o plnoformátový program

Soukromá rozhlasová stanice vstoupila v roce 2014 do digitálních sítí a získala k tomuto účelu i vysílací licenci. V klasickém FM vysílání se nikdy neobjevila. Zaměřila se však na propagaci vysílání v digitálních sítích, k čemuž využila i atraktivní osobnosti ve svém programu.

Ve vysílání TIP rádia působila na začátku například Eva Jurinová nebo Vladimír Hron. Stanice vysílala vyvážený mix hudby a informací s prvky zábavy.

Programová skladba zahrnovala pořady Dobré ráno s Tip Rádiem, Polední kaleidoskop nebo variabilní nabídku dalších tematických programů doplněných o rozhovory s významnými osobnostmi kulturního a společenského života.

Vysílací licenci TIP rádia vlastnila společnost JS mediální služby s.r.o. Tu většinově vlastní Svatopluk Janík, druhým společníkem je Jan Ševela. Rada pro vysílání nedávno schválila změnu podílu ve společnosti. Janík svůj podíl převede na Ševelu a novou společnici Terezu Brokešovou. Ta v TIP rádiu působí i jako moderátorka a konzultantka.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .