Tip Rádio už láká na své pořady, angažovalo Evu Jurinovou i Vladimíra Hrona

Nová internetová stanice Tip Rádio, která od příštího roku hodlá vstoupit do digitálních sítí, láká posluchače na své pořady. Slibuje vyvážený mix hudby a informace z prakticky všech oborů lidské činnosti, které doplní prvky zábavy. Prakticky by tak mohlo jít o plnoformátovou stanici. Pokud se tvůrcům podaří skloubit široký obsah s atraktivní formou, může být projekt úspěšný.

TIP rádio začalo vysílat v roce 2013. V prvních měsících propůjčila stanici svůj hlas i známá moderátorka Eva Jurinová. Zdroj foto: TIP Rádio

TIP rádio začalo vysílat v roce 2013. V prvních měsících propůjčila stanici svůj hlas i známá moderátorka Eva Jurinová. Zdroj foto: TIP Rádio

Naším cílem je vytvořit užitečné rádio, kde posluchač najde nejen vyvážený hudební mix, ale hlavně celodenní proud efektivních informací, které může využít jak při podnikání, tak v běžném životě. Vedle kmenových tvůrců vysílání, kteří vytvoří jádro rozhlasové stanice, počítáme i se spoluprací s týmem externích přispěvatelů, kteří budou přinášet nejrůznější informace, jež by zajímaly široký okruh posluchačů. Prostor dáme i stážistům a stážistkám, kteří hledají zajímavou a nevšední praxi,“ říká programový ředitel Tip Rádia Pavel Skalický.

Tip Rádio chce své posluchače zaujmout i osobnostmi, které jsou jeho součástí. Kromě jiných se ve vysílání objevuje moderátorka Eva Jurinová nebo bavič známý bavič Vladimír Hron, který kdysi připravoval pořad pro Rádio Blaník a provozoval vlastní internetové Hron rádio.

vladimir hron

Vladimír Hron založil osobní Hron rádio. Pro radost.

Když v květnu roku 2008 zahájilo oficiální provoz osobní rádio Vladimíra Hrona – Hron rádio, šlo tehdy o první osobní VIP rádio na českém trhu. Stanice přinášela záznamy z představení i živé vstupy Vládi Hrona z jeho vlastního domácího vysílacího studia. Později své vlastní rádio založila i zpěvačka Helena Vondráčková.

Rozhovor s Vladimírem Hronem z archivu RadioTV.cz si můžete přečíst kliknutím na titulek.

Programová skladba stanice zahrnuje také pořady, jako Dobré ráno s Tip Rádiem, Polední kaleidoskop nebo variabilní nabídku dalších tematických programů doplněných o rozhovory s významnými osobnostmi kulturního a společenského života.

Do konce roku 2013 vysílá rádio ve zkušebním provozu pouze na internetu, od 1. ledna 2014 ho uslyšíte i v pásmu DAB.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: