Tip Rádio už láká na své pořady, angažovalo Evu Jurinovou i Vladimíra Hrona

eva-jurinova-651

Nová internetová stanice Tip Rádio, která od příštího roku hodlá vstoupit do digitálních sítí, láká posluchače na své pořady. Slibuje vyvážený mix hudby a informace z prakticky všech oborů lidské činnosti, které doplní prvky zábavy. Prakticky by tak mohlo jít o plnoformátovou stanici. Pokud se tvůrcům podaří skloubit široký obsah s atraktivní formou, může být projekt úspěšný.

Naším cílem je vytvořit užitečné rádio, kde posluchač najde nejen vyvážený hudební mix, ale hlavně celodenní proud efektivních informací, které může využít jak při podnikání, tak v běžném životě. Vedle kmenových tvůrců vysílání, kteří vytvoří jádro rozhlasové stanice, počítáme i se spoluprací s týmem externích přispěvatelů, kteří budou přinášet nejrůznější informace, jež by zajímaly široký okruh posluchačů. Prostor dáme i stážistům a stážistkám, kteří hledají zajímavou a nevšední praxi,“ říká programový ředitel Tip Rádia Pavel Skalický.

Tip Rádio chce své posluchače zaujmout i osobnostmi, které jsou jeho součástí. Kromě jiných se ve vysílání objevuje moderátorka Eva Jurinová nebo bavič známý bavič Vladimír Hron, který kdysi připravoval pořad pro Rádio Blaník a provozoval vlastní internetové Hron rádio.

vladimir hron

Vladimír Hron založil osobní Hron rádio. Pro radost.

Když v květnu roku 2008 zahájilo oficiální provoz osobní rádio Vladimíra Hrona – Hron rádio, šlo tehdy o první osobní VIP rádio na českém trhu. Stanice přinášela záznamy z představení i živé vstupy Vládi Hrona z jeho vlastního domácího vysílacího studia. Později své vlastní rádio založila i zpěvačka Helena Vondráčková.

Rozhovor s Vladimírem Hronem z archivu RadioTV.cz si můžete přečíst kliknutím na titulek.

Programová skladba stanice zahrnuje také pořady, jako Dobré ráno s Tip Rádiem, Polední kaleidoskop nebo variabilní nabídku dalších tematických programů doplněných o rozhovory s významnými osobnostmi kulturního a společenského života.

Do konce roku 2013 vysílá rádio ve zkušebním provozu pouze na internetu, od 1. ledna 2014 ho uslyšíte i v pásmu DAB.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: