Soutěže nejen o věcné ceny a letní grafika na regionálních rádiích

leto2011

AUDIO UVNITŘ – Na stránkách RadioTV pokračujeme v mapování letních akcí v českém rozhlasovém éteru. V dnešním článku si budete moci přečíst konkrétně o letním programu a soutěžících Rádia Egrensis, Rádia Haná, Rádia Jih a Rádia Krokodýl. Součástí článku jsou také nahrávky ve formátu MP3 s letní grafickou dnes zmiňovaných rádií.

Ani dnes vás neochudíme o informace z letního programu českých rádií, dnes zamíříme do moravských regionů, v úvodu však odstartujeme na západu Čech. Následující rádia přichystala kromě soutěží a akcí mimo éter letní zvukovou grafiku, jejíž ukázky budete moci najít uvnitř článku. Informace o dalších regionálních stanicích vám pravidelně přinášíme celé léto.

Prožijte romantické léto s Rádiem Egrensis

Tematicky laděná roční období jsou tradiční součástí vysílání Rádia Egrensis. Zatímco loni se éter stanice zaměřil na letní taneční hity (schéma charakterizoval slogan „Nekonečná letní párty„), letos jsou prázdninové měsíce spojeny motivem „Romantické léto“. Self-promotion a letní grafika má u posluchačů navodit atmosféru táboráků, písečných pláží a dovolené ve dvou.

SELF-PROMOTION: ROMANTICKÉ LÉTO S RÁDIEM EGRENSIS

Ve vysílání Rádia Egrensis a na internetu www.radioegrensis.cz probíhá několik soutěží, červencovou soutěž o zájezd pro jednu osobu v hodnotě 4 220 Kč vyhraje ten, kdo zodpoví soutěžní otázku „Kde sídlí Cestovní kancelář F+K s.r.o., která zájezd do soutěže věnovala?“ pomocí SMS, jejíž tvar najdete na webu. Rozhlasová soutěž o značkové pánské a dámské boty bude znát svého vítěze 28. července, stanice vylosuje výherce z došlých SMS odpovědí. Ani v červencovém programu „Maraton písniček“ nechybí soutěž o poukaz do stylové restaurace v Mariánských Lázních, program startuje vždy v sobotu ve 20:00, v každém vydání zazní soutěžní otázka.

STÁLE PROBÍHÁ: Posluchači Egrensis vybírají moderátory

main_egrensis

Nejen Letní servis a tisíce megahitů na Rádiu Haná

Rádio Haná prezentuje ve svém vysílání tradiční letní claim „20 tisíc megahitů léta„, čímž upozorňuje na širokou hudební nabídku. Zároveň klade důraz na fakt, že v době od 08:00 do 16:00 nenasadí do svého playlistu žádný hit dvakrát. Ani letos nechybí Letní servis Rádia Haná, denně v 7:45, 10:45, 14:45 a 17:45 moderátoři informují, jak se vybavit na letošní dovolenou, co čeká motoristy na našich a zahraničních cestách, a tom, kde je jaké počasí.

POSLECHNĚTE SI: CLAIM 20 TISÍC MEGAHITŮ LÉTA NA HANÉ

Jako v průběhu roku, tak i v létě zve Rádio Haná na mnohé hudební akce, které se dějí v regionu. Stanice zve posluchače na Charlieho McCoye, nedávno zprostředkovala setkání se Suzanne Vega. O lístky do Vitálního světa se soutěží též o prázdninách, jakmile o víkendu vyzvou moderátoři své posluchače, mají zavolat na studiovou linku 585 22 55 88 a zodpovědět soutěžní otázku.

PSALI JSME: Rozhlasové seriály se vrací na scénu, po letech se možná obnoví Doňa Mimoňa

main_hana1

Celé léto si s Rádiem Jih budete hrát o hodnotné ceny

Probíhající prázdniny ve vysílání zastřešuje Rádio Jih sloganem „Hravé léto na Jihu„. Zvukový obal stanice doplňují nové jingly s charakteristickými motivy. V aktuálním self-promotion láká rádio na výhry v celkové hodnotě deseítek tisíc korun, upoutávka začíná tvrzením „My na Jihu letos žádnou okurkovou sezónu nečekáme„. Ve všední dny se hraje o počítačové hry, o víkendu pak o konzole PSP či Sony Playstation 3. Právě ve dnech volna musí posluchače sledovat odehrané skladby a sdělit moderátorům tři posledně nasazené songy.

UPOUTÁVKA: HRAVÉ LÉTO NA JIHU

Gril mánie odstartovala, každý pátek může jeden posluchač vyhrát sele přímo na gril. Stačí se jen registrovat pomocí SMS ve tvaru JIH (mezera) SELE (mezera) JMÉNO, ADRESA na číslo 900 06 06 (cena SMS je 6 Kč). V pátek 12-13 vyhlásí moderátoři Rádia Jih výherce. Už v sobotu 23. července a 13. srpna chystá stanice dvě večerní hromadné vyjížďky ulicemi městské části Stará Břeclav.

Z ARCHIVU: Rádio Jih odstartovalo v Uherském Hradišti

main_jih

S Krokodýlem uslyšíte 26 tisíc megahitů

Brněnské Rádio Krokodýl rovněž propaguje svůj hudební playlist, letní měsíce charakterizuje motivem „26 tisíc megahitů léta„. Stanice nadále v čase 6-18 neopakuje ani jeden hit a do playlistu nasazuje též velké letní hity. Nadále se soutěží ve hře „Krokodýlí zvuky, prachy do tvý ruky„. Samozřejmou součástí je rubrika Letní servis. Kam vyrazit, co nezapomenou a tipy pro motoristy naladí posluchači několikrát denně, například před 14:20.

JINGL: 26 TISÍC MEGAHITŮ LÉTA NA KROKODÝLU

Ani Rádio Krokodýl nezapomíná na akce probíhající mimo rozhlasový éter. Posluchači jsou zváni s celou rodinou na koupaliště Rivéra Brno a v uplynulých týdnech vyhlašovala každý den soutěžní hospodu, v níž celou hodinu čepovali hospodští pivo zdarma. V éteru můžeme navíc slyšet self-promotion upozorňující na blížící se 17. narozeniny.

SOUVISEJÍCÍ: Jedenáct kmitočtů pro Rádio Dálnice a nespokojená Helena Vondráčková

main_krokodyl

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .