Soutěž Muži verzus ženy se vrací na Rádio City, lákadlem je Londýn 2012

city-muzi-zeny-londyn-167Oblíbená soutěž pražského radia City Muži versus Ženy se vrací do vysílání, tentokrát v Londýnském balení. Posluchači radia se můžou hlásit od pondělí 14. května prostřednictvím formuláře umístěného na webových stránkách radia City. Samotná hra začíná v ranním vysílání v pondělí 28. května.

Server RadioTV o tom informoval promotion manager Radio City 93,7 Michal Krčmář. „Už brzy začínáme, pokud chtějí posluchači vyhrát a ukázat metropoli, které pokolení je moudřejší, je čas se přihlásit právě teď. Radio City pošle výherce do Londýna na letní hry nebo na nákupy na Oxford Street a k tomu přibalí i velmi tučné kapesné,“ říká Krčmář.

Každý týden hry budeme informovat, zda vědomostní ranní kvíz celkově vyhrály ženy nebo muži. Vždy v pátek z vítězného týmu vyjde jeden jako výherce londýnského výletu. Pokud vyhraje žena, na výlet do Londýna s sebou bere pouze svoji kamarádku. Pokud vyhraje muž, na výlet s sebou bere pouze svého kamaráda. Bude to tedy čistě dámská nebo pánská jízda, tentokrát nechají naši výherci své partnery doma,“ dodal promo manager Rádia City.

city-muzi-zeny-londyn-675

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: