radio City 93,7 FM

main_city

Rádio City 93,7 FM je jednou z nejstarších značek na českém trhu. Pražská stanice je nyní součástí rodiny Hitrádií, která zahrnuje nejsilnější stanice v různých regionech. Rádio City se po zařazení do sítě formátově přizpůsobilo, ponechalo si ale vlastní značku i vizuální identitu. Stanice je součástí portfolia skupiny Media Bohemia, která na českém trhu provozuje značky Fajn radio, Hitrádio, Rock radio a Rádio Blaník.

ZÁKLADNÍ INFO

Formát stanice: AC

Adresa: Korunní 98, Praha 10, 101 00
Vysílací studio: 12 937

URL: http://www.radiocity.cz/
E-mail: radiocity@radiocity.cz
Facebook: http://www.facebook.com/city937?ref=ts

Vlastník licence: City Multimedia, s.r.o.
Platnost od: 30. 09. 1997
Licence do: 10. 10. 2025
Licence: http://www.rrtv.cz/cz/files/lic/6322.pdf

RDS název: CITY_937
RDS typ: POP M
RDS PI kód: 2032
RDS funkce: TP,CT,RT

Živé vysílání přes internet: http://city.static.abradio.cz/city-fm.html

Tematické streamy:

  1. radio City osmdesátka – http://city.static.abradio.cz/city-80.html
  2. radio City devadesátka – http://city.static.abradio.cz/city-90.html
  3. radio City milenium – http://city.static.abradio.cz/city-mi.html
  4. radio City zóna lásky – http://city.static.abradio.cz/city-zl.html

Reklamní sítě: Media Marketing Services

Zvukový obal rádia

TOP 5 – Články

Rádio City se vydává na pochod proti rakovině prsu
Společnost Avon Cosmetics vyhlašuje už 10. ročník akce AVON Pochod proti rakovině prsu. Datum vychází na 5. června. Rádio City nebude na této akci samozřejmě chybět. Hned na startu vás uvítá ranní dvojice moderátorů Iva Lecká a Vojta Efler, během celého pochodu Prahou bude hrát hudba Rádia City.

City s Krokodýlem slibují – Ani jeden song 2x
Rádio City se rozhodlo vyhlásit “boj stereotypům“. “Stejnou písničku slyším snad dvakrát denně,” uvádí Rádio City na webu příklad případných reakcí. Posluchačům garantuje, že v době mezi 9:00 a 17:00 neuslyší ani jednu píseň dvakrát. V případě, že stanice poruší toto pravidlo a dovoláte se do studia na číslo 12 937, získáváte 10 tisíc korun. Rádio City prozatím odměnilo dva posluchače.

Hra Muži vs. ženy se vrátila do Rádia City
A co půjde tentokrát? Výhra má posluchačům pomoci “zpevnit, zastrčit, srovnat, vypracovat, tvarovat, spalovat, odbourat, detoxikovat a hlavně zkrášlit…” To vše ve hře Muži versus ženy na Rádiu City. Tři z vás získají terapii za devadesát tisíc korun pod odborným dohledem Romana Šerbleho. Bojovat prý muži a ženy mají jednak proti sobě, ale hlavně za krásnější Prahu.

Rádio City od podzimu s dalším „Ranní flirtem”
Od pondělí do pátku v ranní show rádia City s názvem Dobré ráno, Praho! je připraven Nový ranní flirt. A program bude tradiční – „V pondělí, v úterý a ve čtvrtek seznamujeme nesmělé a žehlíme problémy, ve středu představujeme nezadané a v pátek se ohlížíme za minulými ranními flirty a ptám se, jak to po romantické večeři od radia City dopadlo,” popisuje rádio City na svém webu náplň pořadu.

Rádio City přešlo pod ABradio
Přechod Radia City k ABradiu je logickým důsledkem toho, že se skupina Media Bohemia stala začátkem roku jediným vlastníkem společnosti City Multimedia, která má licenci k vysílání Rádia City, když odkoupila podíl Petra Dvořáka v této společnosti.

VYSÍLAČE

  1. 93.7 MHz – Praha – Mahlerovy sady (258 m)
    vykon 5.00 kW, polarizace H

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .