RockRádia hledají hospodu ro(c)ku, chystají oslavy ke 4. narozeninám a nový zvuk

rockovykocky

„Rockový léto“ na síti RockRádií skončilo, v jeho průběhu se konaly dvě úspěšné off-air akce. Do soutěže Kočka Rocku 2012 se přihlásilo 209 soutěžících. Roadshow Rockové pumpařky, během níž pumpařky projely na 20 čerpacích stanic, byl též vyhodnocena jako vydařené. Do konce roku se posluchači mají těšit na obnovený zvukový obal, hledá se Hospoda Rocku 2012. Největší událostí ale bude zřejmě oslava čtvrtých narozenin.

Letní akce Kočka Rocku 2012 sklidila podle programového ředitele RockRádií Petra Sznapky velký ohlas, celkem se přihlásilo 209 soutěžících. Všech dvanáct finalistek se stane tváří „Slušnýho rockovýho kalendáře“ na rok 2013. Akce bude též probíhat i v roce příštím, tentokráte s několika novinkami.

Svou misi ukončily též Rockové pumpařky, celkem objely na dvacet čerpacích stanic v jižních, středních i západních Čechách. RockRádia tímto způsobem oslovila přes 6 tisíc řidičů, slečny jim umyly okna, nabídly nealkoholické pito a samolepku. „Roadshow jsme vyhodnotili jako velmi úspěšnou,“ říká pro RadioTV Petr Sznapka.

SOUVISEJÍCÍ: Slušný rockový léto ve znamení pumpařek a ankety Kočka ro(c)ku

RockRádia na podzim s novým zvukem

S příchodem podzimu se RockRádia chystají řadu nových projektů. Předně má už brzy projít evoluční změnou zvukový obal, v této souvislosti jde ruku v ruce nasazení nových anoncí. Kosmetickými změnami projdou též zpravodajské a publicistické prvky vysílání. Zaměřit se mají na bližší propojení s regiony, v nichž RockRádia působí.

Ke čtvrtým narozeninám připravují RockRádia navíc refresh stávající webové prezentace. Ta má nově více korespondovat s aktuální korporátní identitou značky. Graficky bude nový web inspirován prostředím aplikace pro mobilní telefony. Na internetu bude živo, na podzim totiž vyhlásí RockRádia webovou rockovou hudební anketu.

kockyrockuKočky Rocku 2012, zdroj: RockRádia

Hledá se Hospoda Rocku 2012

Do jižních Čech vyráží RockRádia, aby zde s posluchači našli nejlepší hospodu: „Odměnou bude večírek RockRádia pro všechny návštěvníky, kdy se bude čepovat pivo zdarma,“ doplňuje pro RadioTV.cz programový ředitel Sznapka. V úvodním týdnu se RockRádia vydala na Krumlovsko, minulý týden proběhla akce na Strakonicku.

Z ARCHIVU: Nadávkomat Rock Rádií slaví úspěchy. Bude pokračovat po Novém roce?

Největší off-air událostí má být série narozeninových koncertů pod názvem „Slavíme čtvrtej slušnej ro(c)k„. RockRádia totiž brzy oslaví 4. rok v českém éteru. První koncert se uskuteční 30. listopadu v Plzni, v plánu jsou večery v Písku a Českých Budějovicích. „Pro naše rockové fanoušky a posluchače jsme si připravili například vystoupení skupin Škwor, Harlej, Love Gangsters, Visací Zámek a dalších.“ Koncerty nebudou RockRádia ale propagovat jenom ve vysílání, zapojí též outdoor.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .