Regulátor potvrdil konec rádií Hey a start projektu Signál rádio

radio-hey-rock-sport-651

Vysílací rada vyhověla žádosti provozovatele a majitele sítě rádií Hey o změnu názvu a formátu v určitých regionech. V brzké době tak odstartuje Signál rádio a v regionech si posluchači naladí Country rádio.

Definitivně tak končí éra různě profilovaných rádií Hey, které na českém trhu působily od roku 2002 v regionu Moravskoslezského kraje a od ledna 2003 i v dalších regionech. Dochází tudíž k postupnému propojení rozhlasových skupin Hey a Radio Investments, které mají od poloviny letošního roku stejného majitele a jsou sdruženy v nástupnické skupině Radio United.

Podrobnosti o programovém směřování Signál rádia nejsou známy, majitel je chce odkrýt až v den zahájení vysílání. Konkrétní termín nebyl stanoven, nicméně se spekuluje o 1. prosinci. Zástupce skupiny Radio United Martin Hroch se koncem září pro RadioTV.cz vyjádřil, že ke změnám dojde bezprostředně po schválení vysílací radou. Konec rádií Hey a start Signál rádia v Praze a středních Čechách, potažmo Country rádia v regionech lze tedy očekávat v nejbližších dnech.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .